Trwa ładowanie...
Newsroom WP. Program specjalny

Newsroom WP. Program specjalny

Zapraszamy na Newsroom WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii w Polsce oraz najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Agnieszka Kopacz. Początek naszych rozmów z gośćmi o godz. 13:55.
Share
d3gyzk9

Zapraszamy na program Wirtualnej Polski "Newsroom", w którym nasi dziennikarze wraz ze swoimi gośćmi poruszają najważniejsze tematy gospodarcze, społeczne i polityczne, z kraju i zagranicy.

Takim tematem niewątpliwie jest epidemia koronawirusa. Przez Polskę przetacza się III fala zakażeń COVID-19. Tylko w ciągu ostatniej doby odnotowano 14 578 nowych przypadków. Zmarło 65 osób. - Najbliższe dwa-trzy tygodnie na pewno będą oznaczały dalszy wzrost liczby zachorowań. Miejmy nadzieję, że te obostrzenia, które zadziałały na Warmii i Mazurach, równie skutecznie zadziałają w skali ogólnopolskiej po to, żeby wyhamować ten wzrost - mówił w poniedziałek na konferencji prasowej minister Adam Niedzielski.

d3gyzk9

Program poprowadzi Agnieszka Kopacz, a jej rozmówcami będą: prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska z katedry Wirusologii i Immunologii UMCS w Lublinie, prof. Ewa Marciniak - politolog z Uniwersytetu Warszawskiego, Bartłomiej Chmielowiec - Rzecznik Praw Pacjenta, Piotr Pisula - przewodniczący Porozumienia Rezydentów oraz insp. Mariusz Ciarka - rzecznik Komendy Głównej Policji.

Początek programu już o godzinie 13:55. Transmisja będzie dostępna na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz w naszych mediach społecznościowych.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d3gyzk9

Podziel się opinią

Share
d3gyzk9
d3gyzk9
Więcej tematów