Trwa ładowanie...
Newsroom. Program specjalny WP

Newsroom. Program specjalny WP

Zapraszamy na Newsroom WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii koronawirusa w Polsce, a także najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Patrycjusz Wyżga. Start o godz. 14.
Share
d48mswo

Zapraszamy na program WP Newsroom. Jego gościem będzie m.in. dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. epidemii. Patrycjusz Wyżga porozmawia z nim o trzeciej fali epidemii, która jak przyznał w piątek w programie "Tłit" w WP stała się faktem. Zapytamy też o różnice między maseczką chirurgiczną a zwykłą bawełnianą. Dowiemy się także, dlaczego przyłbice nie chronią tak przed zakażeniem jak maseczka. Poprosimy go też o komentarz w sprawie wyprawy prezydenta Andrzeja Dudy na narty.

Z kolejnym gościem, Olgą Semeniuk wiceministrem rozwoju, pracy i technologii, porozmawiamy o kondycji przedsiębiorców, którzy wciąż nie mogą prowadzić swoich biznesów ze względu na obostrzenia. Zapytamy, czy stać nas dalszy lockdown i ile on kosztuje przeciętnego Polaka. Dowiemy się także, czy przedsiębiorcy tacy jak właściciele pensjonatów i hoteli zapłacą za nieodpowiedzialność Polaków, którą widać było w ostatni weekend na Krupówkach.

d48mswo

Ks. Piotr Studnicki z Biura Delegata KEP ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży; o. Paweł Gużyński, dominikanin; Tomasz Terlikowski, publicysta katolicki oraz ks. prof. Andrzej Kobyliński, filozof i etyk z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego wezmą udział w debacie WP i spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy polski Kościół odzyska zaufanie wiernych.

Oglądaj relację na żywo w mediach społecznościowych i na stronie głównej Wirtualnej Polski. Początek transmisji o 14:00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d48mswo

Podziel się opinią

Share
d48mswo
d48mswo
Więcej tematów