Trwa ładowanie...

Newsroom. Program specjalny WP

Zapraszamy na Newsroom WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii koronawirusa w Polsce, a także najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Patrycjusz Wyżga. Start o godz. 14.

d32wnqw
d32wnqw

Zapraszam na program WP Newsroom. Gośćmi będą dr Tomasz Karauda, lekarz oddziału chorób płuc. Patrycjusz Wyżga porozmawia z nim o epidemii koronawirusa, zapowiadanej trzeciej fali epidemii i ewentualnym lockdownie. Ale nie tylko. Dziennikarz zapyta lekarza o dzisiejszą rzeczywistość na oddziałach szpitalnych czy zarobki w służbie zdrowia.

Z kolei Zmicer Mickiewicz z TV Biełsat opowie o sprawie skazanych dziennikarek na Białorusi. Joanna Kluzik-Rostkowska z Platformy Obywatelskiej oceni sytuację w Platformie w kontekście dyskusji o aborcji, a także to, co dzieje się w Porozumieniu i szerzej - w obozie władzy. Była koleżanką z partii Adama Bielana, który jest w sporze o władzę w partii z Jarosławem Gowinem.

O misję NASA zapytamy gen. Mirosława Hermaszewskiego, astronautę i jedynego Polaka w kosmosie. W temacie wypowie się również dr Agata Kołodziejczyk, astrobiolog.

Synoptyk Grzegorz Walijewski z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przedstawi prognozę na weekend, opowie też o alertach pogodowych.

d32wnqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32wnqw
Więcej tematów