Trwa ładowanie...
d3bo0if

Newsroom. Program specjalny WP

Zapraszamy na Newsroom WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii koronawirusa w Polsce, a także najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Marek Kacprzak. Start o godz. 13:55.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Newsroom. Program specjalny WP. Prowadzi Marek Kacprzak
Newsroom. Program specjalny WP. Prowadzi Marek Kacprzak (WP)
d3bo0if

Newsroom. Program specjalny WP

Zapraszamy na program specjalny - Newsroom WP. Poruszymy w nim tematykę związaną z najważniejszymi wydarzeniami w Polsce, m.in. z epidemią koronawirusa w naszym kraju, a także jej skutkami. Pierwsze rozmowy już o godzinie 13:55, a program poprowadzi Marek Kacprzak. Oglądaj relację na żywo.

d3bo0if

Gośćmi dzisiejszego wydania programu będą: pełnomocnik rządu ds. koronawirusa prof. Andrzej Horban i prezes Polskiej Federacji Szpitali prof. Jarosław Fedorowski. Ze studiem połączą się też: minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka, wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej oraz przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda.

Tematem rozmowy z prezesem Fundacji im. Brata Alberta księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim będzie sprawa kardynała Stanisława Dziwisza, który odpowiedział we wtorek na pytania związane z pedofilią w Kościele Katolickim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bo0if

Podziel się opinią

Share
d3bo0if
d3bo0if
Więcej tematów