Trwa ładowanie...
dterylp
"Newsroom". Program specjalny WP

"Newsroom". Program specjalny WP

Zapraszamy na "Newsroom" WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii w Polsce oraz najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Mateusz Ratajczak. Początek naszych rozmów z gośćmi o godz. 14:00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dterylp

Zapraszamy na program specjalny - "Newsroom" WP. Poruszymy w nim tematy związane z najważniejszymi wydarzeniami w Polsce. Będziemy rozmawiać m.in. o drastycznym wzroście nowych przypadków zakażenia koronawirusem i najnowszych informacjach rządu o pandemii.

Gośćmi Mateusza Ratajczaka są minister zdrowia Adam Niedzielski, były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka oraz koordynator szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym dr Artur Zaczyński.

dterylp

Na koniec programu gościem będzie prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji Renata Juszkiewicz.

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport, z którego wynika, że w ciągu ostatniej doby przybyło 9291 zakażonych. Zmarło też kolejnych 107 osób. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, z powodu zakażenia koronawirusem zmarło 9 osób, a 98 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

Łącznie od początku epidemii koronawirusem w Polsce zakaziło się 192 539 osób. Walkę z wirusem SARS-CoV-2 przegrało 3721 pacjentów.

Zapraszamy do oglądania relacji na żywo. Początek programu o godz. 14:00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dterylp

Podziel się opinią

Share
dterylp
dterylp
Więcej tematów