Trwa ładowanie...
d4c656u

Monika Lewinsky "czarno na białym"

Media w Stanach Zjednoczonych ponownie zainteresowały się byłą stażystka w Białym Domu Moniką Lewinsky. Tym razem powodem jest film "Monica in Black and White", który pokaże telewizja HBO.

Share
d4c656u

Film, którego tytuł można przetłumaczyć "Monika - czarno na białym", jest dokumentalnym zapisem specjalnej sesji w nowojorskim Cooper-Union Collage. Bohaterka filmu siedzi na krześle w środku wielkiej sali i odpowiada na pytania studentów prawa konstytucyjnego, historii i psychologii. Jak twierdzą twórcy filmu mówi całą prawdę o swoim romansie z prezydentem Clintonem.

Premierę filmu w HBO poprzedziła bardzo intensywna kampania promocyjna. O filmie pisały gazety, mówiły stacje radiowe i telewizyjne. Lewinsky była gościem jednego z najpopularniejszych amerykańskich programów publicystycznych "Larry King Live".

Była stażystka, która ubiorem i zachowaniem starała się zerwać z wizerunkiem podlotka miała sporo kłopotów z formułowaniem myśli. Odpowiadała jednak na wszystkie pytania. Larry King chciał wiedzieć dlaczego nie powiedziala wcześniej tego, co mówi w filmie. Monika odpowiedziała, że to była strategia jej prawników, w sytuacji "prawnego zagrożenia".

Lewinsky mówiła także, że romans z prezydentem Clintonem trwał dwa lata i że wydaje jej się, iż uczucie było odwzajemnione. Oznajmiła też, że chciałaby kiedyś wyjść za mąż i mieć dzieci. Zapewniła, że nigdy więcej nie zwiąże się z żonatym mężczyzną. (aka)

d4c656u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c656u
d4c656u
Więcej tematów