20-04-2017 (13:56)

Krokodyle zjadły myśliwego

Widoczny na zdjęciu myśliwy tym razem samemu stał się ofiarą. Najprawdopodobniej w trakcie jednego z polowań zjadły go krokodyle nilowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krokodyle zjadły myśliwego
(africahunters.com)

Scott Van Zyl był 44-letnim obywatelem Republiki Południowej Afryki. 9 kwietnia razem z towarzyszącym mu tropicielem i stadem psów łowczych wyruszyli do buszu na kolejne polowanie. Po wyjściu z samochodu rozdzielili się. Mężczyzna długo nie wracał, więc jego kompan zaalarmował policję.

Van Zyla szukali tropiciele, nurkowie, a nawet śmigłowce. Po pewnym czasie udało się namierzyć rzeczy osobiste mężczyzny. Obok nich wylegiwały się dwa krokodyle nilowe. Zwierzęta zastrzelono, a w ich żołądkach dokonano makabrycznego znaleziska - prawdopodobnie gady zjadły myśliwego. Służby sprawdzą, do kogo należało ciało z wnętrza krokodyli.

Firma myśliwego SS Pro Safaris zajmowała się organizacją polowań na dzikie zwierzęta w Afryce. Na liście zwierząt do polowania figurowały takie gatunki jak dujkerczyki modre w KwaZulu Natal, bawoły, nosorożce, lwy, słonie, lamparty i wiele gatunków antylop.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.