Trwa ładowanie...

Kolejny rajd rządowej limuzyny

W piątek wieczorem jadąca na sygnale, rozpędzona rządowa limuzyna gwałtownie wyprzedziła znajdujące się na drodze pojazdy i przejechała na czerwonym świetle przez duże warszawskie skrzyżowanie. Całe zdarzenie nagrał jeden z kierowców.

Share
Kolejny rajd rządowej limuzyny
Źródło: Facebook.com, Fot: Facebook
d5i9k8g

Jeden z kierowców nagrał film, na którym widać jak rządowa limuzyna pędzi na sygnale przez warszawską ulicę Żwirki i Wigury. Auto niebezpiecznie wyminęło inne pojazdy i przejechało duże skrzyżowanie na czerwonym świetle. Mężczyzna opublikował wideo na Facebooku.

"Wszystko uchodzi im na sucho", "Wstyd", "W każdym innym państwie byłoby to niedopuszczalne" komentują oburzeni użytkownicy.

d5i9k8g

Jedna z internautek przywołała ustawę o ruchu drogowym, zgodnie z którą kierowca pojazdu uprzywilejowanego może złamać przepisy drogowe (z zachowaniem szczególnej ostrożności), tylko wtedy, gdy uczestniczy w akcji związanej z ratowaniem życia lub zdrowia ludzkiego, wykonuje zadania mające zapewnić porządek publiczny lub inne zadania związane bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osobom zajmującym kierownicze stanowiska państwowe.

Czyje życie ratował kierowca przecinający skrzyżowanie na warszawskiej ulicy?

d5i9k8g

Podziel się opinią

Share
d5i9k8g
d5i9k8g
Więcej tematów