Trwa ładowanie...
d4gf4as

Kanada: skok po życie

23-letni kanadyjski skoczek do wody Jeff Liberty uratował w Calgary ciężarną kobietę, uwięzioną w tonącym samochodzie.

d4gf4as
d4gf4as

Liberty, który w ub.r. wystąpił na igrzyskach w Sydney, był świadkiem jak samochód uderzył w barierę i wpadł do rzeki. Natychmiast wskoczył do wody, zbił boczną szybę i wyciągnął z tonącego pojazdu 22-letnią Shannon Roberts.

Przechodziłem niedaleko i usłyszałem jak ludzie krzyczeli, żeby opuściła wóz, ale ona się nie ruszała. Wyglądała jakby była w szoku termicznym czy w innym podobnym stanie. Na pewno była śmiertelnie przerażona - powiedział Liberty, który w samych spodenkach przebywał w zimnej wodzie ponad 5 minut. Czułem, że poziom adrenaliny w moim organizmie przekracza wszelkie granice i w pewnym momencie już nie czułem zimna - dodał skoczek.

Shannon Roberts opuściła już szpital, ponieważ badania nie stwierdziły u niej żadnych obrażeń wewnętrznych, ani nadmiernego wyziębienia organizmu. Lekarze zapewniają też, że wypadek ten nie miał negatywnych skutków dla dalszego przebiegu ciąży.

Podczas ubiegłorocznej olimpiady w Sydney, Liberty zajął 19. pozycję wśród 49 startujących zawodników w konkursie skoków z 3-metrowej trampoliny. (miz)

d4gf4as
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gf4as
Więcej tematów