Trwa ładowanie...
d2rr1s4

Kaczyński podjął decyzję. Znana data operacji

Jarosław Kaczyński podjął decyzję odnośnie terminu swojej operacji. Prezes PiS wszczepienie endoprotezy stawu ma przejść po wyborach samorządowych, na początku przyszłego roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński przeniósł operację na datę po wyborach samorządowych
Jarosław Kaczyński przeniósł operację na datę po wyborach samorządowych (WP.PL)
d2rr1s4

- Prezes jest w coraz lepszej formie. Przezwyciężył infekcję bakteryjną w kolanie, teraz przechodzi rehabilitację. Ćwiczy około godziny, dwóch dziennie. W przyszłym roku przejdzie operację kolana. Nawiasem mówiąc, podziwiam pana prezesa za jego aktywność. Jak tylko może wspiera rząd i premiera w walce o samorząd - opowiada "Super Expressowi" osoba z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes PiS pojawił się w poniedziałek w szpitalu na "leczeniu ambulatoryjnym". Z samochodu wysiadł z kulą. W komunikacie wydanym na początku czerwca poinformowano, że Kaczyński cierpi na chorobę zwyrodnieniową stawów. Pobyt w szpitalu przedłużył się wtedy do 37 dni. Jak poinformował zespół medyczny "przebieg choroby był złożony i wymagał leczenia interdyscyplinarnego".

Minister zdrowia Łukasz Szumowski komentując stan zdrowia prezesa PiS zdradził, że "stan zdrowia był taki, że nieprzyjęcie do szpitala zagrażałoby jego życiu". Po wypisaniu z placówki Kaczyński chodził o kuli, jednak od dłuższego czasu jej nie potrzebował. W poniedziałek znów miał ją jednak w ręku. Po wizycie w szpitalu lider Prawa i Sprawiedliwości bez problemu wrócił do swojego domu na Żoliborzu.

d2rr1s4

Zobacz także: Spór wokół pomnika Kaczyńskiego w Szczecinie. Nitras: wybudowany niezgodnie z prawem

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2rr1s4

Podziel się opinią

Share

d2rr1s4

d2rr1s4
Więcej tematów