Trwa ładowanie...
d19nx1q
IAR

John Godson wstąpi do PSL

Po nowym roku Polskie Stronnictwo Ludowe prawdopodobnie powiększy swoje szeregi o kolejnego posła. Po sześciu byłych politykach Twojego Ruchu, którzy w ubiegłym tygodniu wstąpili w szeregi ludowców, taki sam krok planuje niezrzeszony, łódzki poseł John Godson.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Godson
John Godson (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d19nx1q

Polityk przyznał w porannej rozmowie Polskiego Radia Łódź, że PSL jest najbliższy jego poglądom. Chwalił też liderów partii - Janusza Piechocińskiego oraz posłów Franciszka Stefaniuka i Józefa Zycha. Godson nie ukrywa, że w najbliższych wyborach parlamentarnych chce być "jedynką" na łódzkiej liście PSL.

PSL będzie trzecią partią w politycznej karierze posła Johna Godsona. Do łódzkiej Rady Miejskiej, a później do sejmu, trafił z listy Platformy Obywatelskiej. Po opuszczeniu PO miał jeszcze krótki epizod w ugrupowaniu Jarosława Gowina Polska Razem. W jesiennych wyborach samorządowych jako kandydat niezależny bez powodzenia ubiegał się o stanowisko prezydenta Łodzi.

Z Johnem Godsonem PSL będzie miał 37 posłów i umocni się jako trzecia siła w sejmie. W ubiegłym tygodniu klub ludowców zasiliło sześciu posłów koła Bezpieczeństwo i Gospodarka - byłych członków Twojego Ruchu Janusza Palikota.

d19nx1q

Zobacz również wideo: John Godson odchodzi z klubu PO

d19nx1q

Podziel się opinią

Share
d19nx1q
d19nx1q
Więcej tematów