Trwa ładowanie...
d2h13ur

Internauci WP o rewelacjach Leppera

(inf.własna)
Share
d2h13ur

Andrzej Lepper zapowiedział w niedzielę, że przekaże ambasadzie USA dokumenty związane z atakiem terrorystycznym na Nowy Jork 11 września oraz doświadczeniami na bydle w Klewkach. W kilka godzin po podaniu tej informacji przez Wirtualną Polskę na naszych łamach pojawiło się ponad 200 opinii Internautów.

Zdaniem jednego z naszych czytelników, lidera Samoobrony zrzucili nam imperialiści razem ze stonką i trochę zmutował. Ale wiernie im służy. A teraz chce wracać do USA i wali do Ambasady; dopiero im naopowiada rewelacji: O czym szumiały wierzby, jak to ze lnem było. A później napisze Plastusiowy Pamiętnik.

d2h13ur

Niektórzy potwierdzali weekendowe doniesienia. Te dokumenty to prawda! Bin Laden ukrywa się pod Olsztynem! Dziś u mnie przed chatą wylądował mułła Omar i kupił ode mnie 2 kilogramy kartofli! -napisał... Andrzej Lepper.

Ja wiedziałem! Wiedziałem! Bin Laden ukrywa się w Polsce, talibowie to nie talibowie, tylko Polacy na obczyźnie! I wszystko jasne, rolniku, nie zdziw się jeśli i na twoim podwórku wyląduje ufo/talibański helikopter/bin laden na latającym dywanie/*. *Niepotrzebne skreślić - donosił Archiwum X.

Anastazja P. przedstawiła cennik, który - jeśli dać wiarę słowom Leppera - będzie nam teraz niezbędny.
1. ZARAZKI WĄGLIKA 3.60zł/gram

2. BURAKI 0,90zł/kg

d2h13ur

3. KARTOFLE 1.30zł/kg

4. GNOJOWICA 12zł/tonę

Lepper był bokserem, a jak kogoś regularnie biją po łbie, to trudno by miał wszystkie klepki na miejscu. Prokurator powinien wysłać pana Leppera na obowiązkowe badania psychiatryczne - pisał Skorpion.

A gdzie są obrońcy towarzysza lieppera - pytał aa. - Szukają wąglika na kopalni. Tam był ostatnio widziany!!! Muszą go dostarczyć do prokuratury dla uwiarygodnienia rewelacji swojego Generalissimusa - odpowiedział mu wągiel. (and)

d2h13ur

Podziel się opinią

Share
d2h13ur
d2h13ur
Więcej tematów