Trwa ładowanie...

Horoskop na styczeń 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co czeka cię w tym miesiącu

Horoskop na styczeń 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co czeka cię w tym miesiącu

Horoskop na styczeń 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co czeka cię w tym miesiącuŹródło: 123RF
d2023bs
d2023bs

Horoskop na styczeń 2020 dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku! Sprawcie, żeby ten rok należał do was! Więcej odwagi, więcej sięgania po marzenia, więcej radości. Nie bójcie się marzyć, nie bójcie się bawić. To może być wasz czas, wasz rok. Wszystkiego najmilszego wodniki.

Miłość: Powiem to wprost i powiem to szybko. W stałych związkach, część z was drogie Wodniki, stanie przed decyzją o rozstaniu, bądź będzie myśleć rozstaniu, o rozwodzie, o zakończeniu znajomości. Oczywiście nie będzie to dotyczyło każdego z was. Natomiast karty zaznaczają, że część z was będzie analizowała to co było, plus dołożą się do tego jakieś nagłe wydarzenia, nagła awantura, nagły spór i niestety udział osób trzecich. Nie chcę tutaj sugerować czy są to członkowie rodziny czy są to znajomi czy też może jest to ktoś, kim wasza druga połowa się zainteresowała. Niemniej jednak ktoś z was stanie przed groźbą rozstania, rozwodu. To jedna część z was. Część Wodników dowie się różnych rzeczy o partnerze, nie do końca wszystko wam się spodoba. Natomiast karty wskazują, że uda się to wyjaśnić, choć nie obędzie się bez wybuchów złości. Przykro mi bardzo, ale tak pokazały karty.
Wolne wodniki chyba nie do końca będą w nastroju na poszukiwanie drugiej połowy. Będziecie spędzać czas w znanym wam już towarzystwie. Towarzystwie osób, z którymi od dawna się przyjaźnicie. Tak naprawdę myślę, że tego czasu potrzebujecie w znanym wam, bezpiecznym środowisku.

Finanse: Uwaga! Ostrzeżenie. Uważajcie na kradzież, dosłownie złodzieja, kieszonkowca, kradzież, rabunek, stratę pieniędzy. Uważajcie na podejrzane oferty, uważajcie na podejrzane maile z linkami do logowania, na łańcuszki internetowe. Pokazuje się strata pieniędzy bądź zguba. Uważajcie na wszelkiej maści oszustów i osoby, które próbują was do czegoś namówić. Nie jest to dobry miesiąc na ryzykowne interesy, na wchodzenie w spółki, szybkie zarobki. Zdecydowanie nie mam stratę w wyniku złodzieja, celowego działania osób trzecich. Dlatego bardzo proszę, wykażcie bardzo dużo rozsądku w tym miesiącu.

Praca: Powiem tak, dla odmiany karty wskazują, że początkowe dni stycznia będą dość nerwowe. Nie wszystko będzie szło po waszej myśli, będzie trochę chaosu, trochę zapomnianych spraw, trochę nerwów. To wszystko uda się załagodzić bardzo ładnie, bardzo fajnie, bardzo szybko, dzięki współpracy z koleżankami i z kolegami z pracy. Dosłownie pokazuje się kooperacja, ale bardzo przyjemna kooperacja. Pokazują się wspólne pomysły, wspólne działanie mające na celu zapobieganiu dalszemu chaosowi i dalszym kłopotom. Sukces będzie miał wielu ojców, ale o to chodzi w tym miesiącu. Jest to miesiąc wspólnej pracy więc nie bójcie się prosić o pomoc. Sami także ją zaoferujecie.

d2023bs

Dla osób bez pracy mam karty mówiące o tym, że będziecie mogli dołączyć do jakiegoś zespołu bądź część z was będzie myślała o założeniu spółki. Może to być osoba, którą od dawna dawna znacie i może to być osoba, którą darzycie ogromną sympatią. Tak jakby teraz wpadł wam do głowy jakiś pomysł, który można by było zrealizować, ale wspólnie.

Zdrowie: Dla kilku pewnie z pań wodniczek mogę wróżyć ciążę. Szalona zabawa sylwestrowa może zostawić po sobie miłą rozkoszą pamiątkę. Miłe panie wodniczki gratuluję. A jeżeli nie chcecie zostać mamami to polecam starą babciną metodę: szklanka zimnej wody zamiast. Dla młodych osób, młodych Wodników i nastolatków uwaga na kwestię pokarmowe. Tak jakby coś wam szkodziło, albo zaczynała się jakaś alergia u dzieci Wodników. Mam tutaj także karty mówiące o zatrzymaniu czy też zbieraniu się wody. Również układ limfatyczny. Tak czy tak pokazują się obrzęki i zatrzymanie wody. Najlepsze jest picie dużej ilości wody.

Rada z karty tarota
Zwróć uwagę na młodą osobę w twoim otoczeniu. Może to być młoda dziewczyna, może to być nastolatka. Ta osoba chciałaby ci coś przekazać bądź też chciałaby cię poprosić o pomoc, ale nie wie czy może sobie na to pozwolić. Spróbujcie wyjść z inicjatywą, spróbujcie porozmawiać. Ta osoba, ta dziewczyna bardzo tego potrzebuje.

d2023bs

Horoskop na styczeń 2020 dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Ryby życzę wam w nadchodzącym roku więcej oddechu, więcej spokoju i więcej czasu tylko dla was samych. Spróbujcie pomyśleć w nadchodzącym roku osobie i spróbujcie cieszyć się tym wszystkim dobrem, które was spotyka, a będzie to dobry rok.

Miłość: W stałych związkach harmonia, miłość, wspólny czas, dom, trochę obowiązków. Natomiast chciałabym żebyście zwrócili uwagę na zdrowie partnera. Pokazuje się, że styczeń może wymusić na was nie tyle co opiekę jako taką, ale zwrócenie większej uwagi na partnera. Pomoc, zajęcie się stanem zdrowia partnera. Więc styczeń upłynie wam na sprawach domowych, związany z rodziną. Karty wskazują także na to, że otrzymacie od partnera bardzo ładny podarek, coś co zapamiętacie na długo, na pewno otrzymacie dowody wdzięczności.

Dla wolnych ryb pokazuje się, że ruszycie na łowy jak rekin. Wszędzie będzie was pełno, trochę to zabawa, trochę to karnawał, trochę to spotkanie ze znajomymi. Dosłownie nie ominiecie żadnej, żadnej zabawy, żadnej prywatki, żadnego balu, żadnego wyjścia ze znajomymi. I super bo w ostatnich dniach stycznia mam pokazane karty, mówiące o tym, że możecie rozpocząć bardzo ciekawą dobrą dla was przyjaźń. A jak wiemy wartościowa przyjaźń często staje się początkiem wartościowej miłości.

d2023bs

Finanse: Już pierwsze karty wskazują na to, że nie zabraknie wam do pierwszego, a nawet uda wam się zaoszczędzić całkiem miłą kwotę. Uwaga dla części z ryb mam karty mówiące o sprawie sądowej, która będzie dla was wygrana, dzięki czemu otrzymacie zaległe pieniądze. Coś na co dawno czekaliście. Więc jeżeli macie po rozpoczynane sprawy w sądzie, możecie spokojnie czekać na pozytywny wyrok, który pozwoli wam otrzymać nawet sporą kwotę. Mam tutaj jeszcze taką małą uwagę. Karty wskazują na to, że trzeba będzie pomóc czy też rodzicom czy też dziadkom, są to sprawy związane ze stanem zdrowia, ale bardziej jest to pokazane jak zakup urządzenia, które przyczyni się do poprawy stanu zdrowia. O tak mogę powiedzieć. Może to być też jakieś wyposażenie mieszkania, które spowoduje ułatwienie przy poruszaniu się.

Praca: Powiem tak, rybom się włączy leń i to nie tylko wam. Całe biuro zamiast w oceanie to będzie pływać w kisielu, spokojnie, powoli, jutro zrobi się, albo się nie zrobi. Rozleniwienie dopadnie ryby i powiem wam coś niezwykle miłego. Karty wskazują, że dużo waszych obowiązków z waszym wrodzonym czarem osobistym i dyplomacją uda się przerzucić na kolegę. Tak jakby on chciał wam w tym miesiącu pomóc i nie miał nic przeciwko. Natomiast od razu zaznaczam - szef to widzi. Co już tym zrobicie, to pozostawiam wam.
Dla rybek bez pracy rozleniwienie, rozleniwienie, rozleniwienie. Niby wiecie, że jest nowy rok, trzeba poszukiwać pracy, bądź też myślicie o zmianie istniejącej pracy, ale włączył się tryb wolnobiegu. Dużo spraw będziecie przerzucać na następny tydzień, tak jakby jeszcze świąteczne ospałość wami kierowała. No nic takie karty. Co się odwlecze to sami wiecie.

Zdrowie: Rybki od razu powiem: pierwsza karta lekarz, druga karta wizyta u lekarza, 3 karta serce, układ krwionośny. Myślę, że te sprawy będą ważne w styczniu i trzeba się temu przyjrzeć. Nie mam tutaj rzeczy zagrażających życiu, absolutnie nie, ale może pojawić się przemęczenie, kłucie, lekkie bóle w okolicy serca i będziecie chcieli tą sprawę potraktować bardzo poważnie. Będziecie mieli absolutną rację. Proszę skontrolować serce i układ krwionośny. Jeszcze chciałabym dopowiedzieć dla może jednej, dwóch, kilku rybek: Uwaga na zapalenie płuc, brzydkie, długie ciągnące się i trudne do zdiagnozowania. Uważajcie na siebie!

d2023bs

Rada z karty tarota
Bardzo lubię tę kartę, bo tarot chcę wam przekazać, że wszystko wam się uda, wszystkie marzenia się spełnią tylko potrzeba jeszcze na to trochę czasu. Zbierzecie owoce w swojej ciężkiej pracy. Co dobrego zasialiście wokół was, pięknie obrodzi.

Horoskop na styczeń 2020 dla barana

Baran (21.03-19.04) Wszystkiego dobrego moje kochane barany na ten nowy 2020 rok. Szczęścia i sukcesów.

Miłość: Miłe panie baranki, karty wskazują, bądź ostrzegają przed zauroczeniem na wyjeździe. Tak jak by zamężne panie baranki w stałych związkach, miały ochotę na mały skok w bok. Chciałabym poprosić was, aby na ochocie się skończyło. Karty wskazują na grożące wam konsekwencje jeżeli spotkacie kogoś kto Was zainteresuje. Uścisk dłoni wystarczy wam za cały kontakt. Nie warto niszczyć fajnego związku, fajnego małżeństwa dla kogoś z kim mogłybyście spędzić tylko jedną noc. Natomiast karty wskazują, że panie baranki myślą o romansie, dlatego, że tak naprawdę są zaniedbywane. Rada od kart jest taka: porozmawiajcie z mężem, z partnerem i powiedzcie czego Wam brakuje, bo rzeczywiście w kartach pokazuje się, że wasza druga połowa za dużo spędza czasu poza domem, w pracy czy czasu ze swoimi kolegami.

d2023bs

Wolne barany będą łowić kandydatów i kandydatki czy to na zabawach karnawałowych czy też na wyjazdach związanych z odpoczynkiem czy urlopem. Pokazuje się tutaj możliwość ustrzelenia dwóch kandydatów. Na razie nie powiem nic więcej, na razie powiem fajne początki, o tak.

Finanse: Zazdroszczę, zazdroszczę baranki bo karty wskazują na przypływ gotówki i to całkiem całkiem spory. Może to być związane z osobą waszego wspólnika, znajomego, przyjaciela, może to być oferta wspólnego interesu, spółki. Może to być bardzo korzystna transakcja kupna – sprzedaży. Tak czy tak, styczeń zaliczycie do bardzo udanych pod względem finansowym miesięcy. Starczy wam na wszystko. Ba! Nawet zostanie.

Praca: Karty wskazują na możliwość - tak jak wyżej - zawarcia spółki, porozumienia, wspólnego interesu z mężczyzną, którego od dawna już znacie. Jest przyjacielem. Dla osób, które pracują na etacie, karty wskazują na zdenerwowanie, nerwy wynikające z niedopatrzenia współpracowników. Tak jakby młoda osoba, która pracuje z wami od niedawna popełniła błąd, który wymagałby od was korekty. Rada od kart jest taka, aby spróbować porozmawiać z przełożonym i poprosić go o nauczenie nowego pracownika jak dokładnie ma być wykonywane zadanie, tak byście nie musieli poprawiać nie waszych błędów. Nie mam innych problemów, nowe otwarcie, ale coś zostało zapomniane, coś trzeba będzie nadrobić, na coś może wam brakować czasu i nie do końca możecie liczyć na pomoc współpracowników. O tak powiem.

d2023bs

Dla osób bez pracy zdecydowanie bardzo fajna oferta. Oferta, na którą z długo czekaliście i mogliście prowadzić rozmowy dużo dużo wcześniej na ten temat. Myślę, że w drugiej połowie stycznia będziecie już mogli powiedzieć - mamy to!

Zdrowie: Uwaga na układ krwionośny, serce, które nawet pokazuje się tutaj 2 razy więc powtórzę! Uwaga na serce i przypadku młodych Baranów uwaga na zapalenie pęcherza, układ moczowy. Zwróćcie uwagę by ubierać się odpowiednio do pogody, bo pokazują się nie tyle co choroby, a niefajne przypadłości wynikające ze złego ubioru, nieodpowiedniego do pogody.

Rada z karty tarota dla Baranów
Planuj, a wszystko ci się uda. Działaj, a będziesz zwycięzcą. Wymagane jest działanie, a zbierzesz plon tego co zasiejesz. Bardzo dobra, optymistyczna karta, karta dająca nadzieję na zwycięstwo.

Horoskop na styczeń 2020 dla byka

Byk (20.04-22.05) Miłe, sympatyczne, fajne, ciepłe, dobre Byki - Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku. Niech wam się spełnią tylko dobre karty.

Miłość: Karty mówią, że jeśli chodzi o strefę miłości, to wolne byki mają szansę poznać osobę, która stanie się Waszym przyjacielem. Będzie to osoba, którą poznacie dalej od domu. Więc jeżeli planujecie w styczniu wyjazdy, podróże i jesteście wolnymi bykami, rozglądajcie się na prawo na lewo. Gdzieś tam jest całkiem miła znajomość. Natomiast zajęte byki zaszyją się w domku z ukochanym. Mam tutaj odpoczynek, leżenie, ciepło, miło, romantycznie przy kominku. Jeżeli nie macie kominka, może trzeba będzie zamontować. Stabilne karty, spokojne karty. Może gdybym miała się przyczepić - końcówkę miesiąca trochę popsują wam nerwy, wiadomości od kobiety z rodziny.

Finanse: Powiem tak, oj uważajcie, bądźcie bardzo rozważni bo mam tutaj niepotrzebny zakup, a co za tym idzie stratę pieniędzy i oby się tylko na tym skończyło bo układ kart, na który patrzę, oznacza także stratę, kradzież, zgubę, utratę najczęściej w wyniku kradzieży, bądź oszustwa. Więc bardzo was proszę byki, omijajcie wszelkie podejrzane maile, aukcje w internecie, sprzedaż na portalach społecznościowych, w centrach handlowych. Pilnujcie portfeli, torebek w autobusach, nie noście ze sobą pieniędzy, nie podawajcie nikomu waszych danych, nie dawajcie nikomu dokumentów. Mam nadzieję, że skończy się tylko na kupnie czegoś czego kompletnie nie potrzebujecie, jak na przykład nożyce do strzyżenia owiec i będzie to źródłem żartów przez najbliższe lata. Oby się tylko na tym skończyło.

Praca: Bardzo przyjemne karty, trochę rozleniwienia, trochę spokoju. Jakby tak naprawdę do końca nikt nie wiedział co ma robić, kiedy ma robić. Trochę jeszcze taki świąteczny nastrój wam się udziela i świąteczny leniuszek. O tak powiem. Jedynie w końcówce miesiąca pokazują się nerwy przez nagłe, pilne wiadomości. Może są to rzeczy, które zostały zapomniane i zaniedbane, ale tak naprawdę nie mam tutaj kart mówiących o tym, że macie się stresować czy przejmować pracą w styczniu. Róbcie swoje, a będzie dobrze.

Dla osób pozostających bez pracy mam dwie oferty, ale mogą to być umowy o dzieło, umowy zlecenie, bo nie mam tutaj długoterminowych kontraktów. O tak powiem. Ale mam wybór natomiast jedna z tych ofert absolutnie nie będzie do was pasować i myślę, że będziecie wiedzieć, która to oferta.

Zdrowie: Pokazują się badania. Pokazują się wizyty w przychodni, może dla niektórych z was szpital się zaznacza. Mam tutaj trochę badań, które trzeba będzie zrobić prywatnie i są to badania, które możemy określić mianem – drogie, może to być tomografia, rezonans, specjalistyczne badania, za które będziecie musieli zapłacić po to żeby je wykonać od razu. Dla części z was byki jest to końcówka leczenia czyli kontynuacja, która idzie w kierunku z zakończenia leczenia.

Rada z karty tarota
Jeżeli coś ci ciąży to po prostu to zostaw, nie próbuj na nowo i na nowo i na nowo. Może to jest dobry czas żeby odejść, żeby znaleźć swoje miejsce i żeby coś co ci ciąży porzucić, a zmiany będą pozytywne. Zaufaj sobie i swojej intuicji.

Horoskop na styczeń 2020 dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Chciałabym życzyć wam spełnienia marzeń w 2020 roku. Niech ten rok będzie szczególny i wyjątkowy i obfitujący tylko w dobre wydarzenia.

Miłość: Powiem tak – dobry, fajny, miły, ciepły miesiąc. Bliźnięta w stałych związkach będą spędzać czas z przyjaciółmi będą spotykać się ze znajomymi razem ze swoją drugą połową. Także będziecie chcieli spędzić trochę czasu razem niezwykle romantycznie. Nie wykluczam dla części z was poczęcia dziecka więc zostawiam was już tą informacją, ale gdyby - gdyby wróżę wam chłopczyka.

Wolne bliźnięta z jednej strony mam kartę mówiącą o tym, że możecie wdać się w romans z kimś z pracy i nie do końca będą to dobre rozwiązania. Z drugiej strony dla części z was mam informacje o powrotach z przeszłości i to także nie będą dobre rozwiązania. Jaka byłaby rada od kart i co byłoby dobrym rozwiązaniem? Powiem tak, wychodzić, bywać, przybywać, bawić się, cieszyć się, tańczyć, a wtedy pokazać światu, że jesteście wolne i czekacie na swoją drugą połowę. Lepiej nie wchodzić w biurowe romanse, a jeżeli już z kimś kiedyś byliście i jest to związek zakończony, to niech taki pozostanie.

Finanse: Pokazują się wydatki i to dość szybko. Wydatki związane z domem, dla części z was będzie do kupna nieruchomość, którą od dawna planujecie. Dla pozostałych z was kupno dużego urządzenia do domu, wyposażenia do domu. Natomiast jeszcze taka mała uwaga. Ktoś z waszej rodziny zapewne jest to mama bądź babcia, może ciotka, potrzebuje pomocy finansowej. Bardzo proszę żebyście zwrócili na to uwagę, nawet niewielka kwota mogłaby tej osobie pomóc. Jest jej ta kwota bardzo, bardzo potrzebna. Jeżeli będziecie kupować nieruchomość proszę dokładnie sprawdzić dokumenty bo może tam być coś coś zadawnione i nie do końca jeszcze wyjaśnione.

Praca: Praca dla bliźniąt będzie w styczniu trudna w takim wymiarze, że pokazuje się bardzo dużo ruchu. Będziecie biegać czy to od urzędu do urzędu, czy to od biurka do biurka, czy to od klienta do klienta. Na pewno styczeń będzie szybki, gwałtowny i męczący. Nie ukrywam - pracy będzie dużo i będzie ją charakteryzował ruch, szybkość, opóźnienia, zaległości i wszystko na wczoraj.

Dla bliźniąt, które poszukują pracy także mogę powiedzieć podobnie. Bieganie od spotkania do spotkania, bieganie, wysyłanie, bieganie wysyłanie. Czy coś z tego wyjdzie? Tak, sama końcówka miesiąca, przełom z lutym. Tak więc nie bójcie się ruchu i biegania.

Zdrowie: Cześć bliźniąt na pewno w styczniu będzie musiała odwiedzić lekarza. Mam tu badania krwi pokazane dosłownie. Mam ostrzeżenie dla mężczyzn, by zadbali o układ płciowy. Nie wykluczam kontaktu dla panów właśnie z lekarzem i to dość szybko - pierwsza połowa stycznia. Dla części z was bliźnięta uwaga na urazy kostne, skręcenia, złamania oraz pewnie dla kilku bliźniąt bóle wątroby i woreczka żółciowego.

Rada z karty tarota
Spróbuj robić coś nowego, coś czego nigdy do tej pory nie robiliście, coś to jest zupełnie nowe i wam nieznane, ale gdzieś tam kiedyś planowaliście spróbować. Może to być kurs hobbystyczny, może to być wolontariat, może to być rzemiosło. Karty wskazują, że otwierają się przed tobą nowe możliwości. Nie bój się wyciągnąć po nie rękę. Nie bój się zaangażować i nie bój się marzyć. Kiedy jeśli nie teraz?

Horoskop na styczeń 2020 dla raka

Rak (22.06-22.07) Wszystkiego najlepszego dla was na Nowy Rok, spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najmniejszych, najdrobniejszych. Radości powodzenia i obfitości w 2020 roku.

Miłość: Z przełożenia karty wskazują na drobne nieporozumienia w małżeństwie. Wskazują na powolne oddalanie się partnerów. Prośba moja będzie taka, byście poświęcili styczeń na to by naprawić swój związek. Karty wskazują na to, że każdy z Was idzie w swoją stronę. Styczeń będzie dobrym miesiącem, by wiele rzeczy wygładzić i naprawić. Dosłownie pokazują się karty porozumienia, rozmowy, wyjaśnień, także tych starych, zadawniony żali. Natomiast naprawdę spróbujcie styczeń poświęcić na to, bo możecie się dowiedzieć od partnera czegoś, czego nawet nie podejrzewaliście. Nie jest to nic złego absolutnie, są to bardziej wieści emocjonalne, mówiące o tym, co tak naprawdę czuję do was Wasz Partner. Karty radzą działać teraz. Spróbujcie, budujcie na nowo, proszę. Wszystko się uda, tylko podejdźcie z otwartym sercem i umysłem do tego.

Raki wolne na początku stycznia, bądź w połowie stycznia, spotkają drugą połowę i nie wykluczam - czego życzę, że będzie to ta właściwa, jedyna osoba. Ta właśnie ta. Ta, na którą czekacie. Więc raki – kurtka, czapka, fajne buty i wychodzicie.

Finanse: Pokazują się wydatki na dzieci i na wyjazdy związane z dziećmi więc podejrzewam, że mogą to być ferie. Mogą to być ferie za granicą, co za tym idzie, będą to większe pieniążki. Pokazują się wydatki związane z planowaniem wakacyjnych wyjazdów i znowu wyjazdy za granicę, wyjazdy droższe. Generalnie styczeń wam upłynie na planowaniu wydatków związanych z podróżami, z wyjazdami. Może z leczeniem sanatoryjnym dla co po niektórych z was. Natomiast karty wskazują, że naprawdę na wszystko wystarczy wam pieniędzy. Nie bójcie się planować, nie bójcie się przeglądać katalogów, nie bójcie się szukać informacji w internecie, na wszystko wam wystarczy pieniędzy. Cześć z was może jedna dwie osoby, otrzymają pieniądze z zagranicy taki prezent od rodziny, fajnie dobre pieniądze.

Praca: No tu już mam mniej korzystne karty. Niestety ktoś z kim pracujecie, nie jest lojalny w stosunku do was. Może plotkować na wasz temat. Ta osoba jest zazdrosna o was. Po prostu karty wskazują, że wynika to z zazdrości. Co możecie zrobić? Karty mówią - odwrócić się plecami od tej osoby, musicie stanowczo odciąć się od plotkarzy, osób nie życzliwych i osób, które psują atmosferę w biurze. Nie ma sensu nawet zaczynać z tą osobą jakiekolwiek rozmowy. Kłamca będzie kłamcą, oszust będzie oszustem, a plotkarz będzie plotkarzem.

Dla raczków bez pracy mam fałszywe obietnice, mam rozmowy, które zakończą się niczym, a jeżeli już to stanowisko dużo poniżej waszych oczekiwań i możliwości, umiejętności czy też kompetencji. Natomiast powiem tak, musicie badać co jest obecnie na rynku pracy, musicie chodzić na spotkanie po to, żeby można było ocenić co teraz, dziś, w styczniu oferuje rynek pracy. Natomiast nie przywiązuj się za bardzo do tego co usłyszysz, mogą to być obietnice bez pokrycia.

Zdrowie: Nie do końca fajne karty. Karty bardziej wskazują na chorobę członka waszej rodziny. Karty wskazują na to, że będziecie zaangażowani właśnie w leczenie kogoś z rodziny. Będzie to mężczyzna, mężczyzna z waszej rodziny. Będzie chorował i tak naprawdę będziecie musieli dużo czasu poświęcić by spróbować znaleźć rozwiązanie. Będzie to dla was czas, który spowoduje, że całkowicie zapomnijcie o swoim zdrowiu, a przełożycie całą uwagę tam i dobrze. Bo osoba z waszej rodziny będzie potrzebowała pomocy, nie wykluczam, że również będzie to potrzebna pomoc przy rehabilitacji i pomoc później w rekonwalescencji. Jeżeli chodzi o was, to raki mogą cierpieć na dość poważne bóle kręgosłupa.

Rada z karty tarota
Nie wykonuj żadnych pochopnych działań. Styczeń jest czasem kiedy musisz poobserwować wszystko i wszystkich by napisać sobie strategie działania na przyszły miesiąc. Gwałtowność jest zabroniona.

Horoskop na styczeń 2020 dla lwa

Lew (23.07-23.08) Lwy moje miłe, niech 2020 rok przyniesie wam szczęście radość zadowolenie i niech spełnią się wasze wszystkie marzenia, niech to będzie dla was bardzo dobry rok.

Miłość: Lwy skupcie się na domu, skupcie się na partnerze, skupcie się na przyjaciołach. To się pokazuje jako pierwszy, ważny dla was komunikat. Styczeń będzie miesiącem, którzy musicie poświęcić na sprawy domowe i sprawy związane z bliskimi: partnerów, partnerki, dzieci, wnuki, rodzice. Styczeń sprzyja budowaniu więzi, budowaniu rodziny, sprzyja byciu razem. Spokojny miesiąc spędzony razem w domu, taka jest potrzeba i taki będzie wasz styczeń.

Wolne lwy skupią się natomiast na wspólnym czasie z przyjaciółmi. Czyli też karty chcą przekazać, by styczeń spędzić razem. Nie mam znalezienia tej drugiej połowy, ale mam karty mówiące o fajnym wspólnym czasie, który spędzicie razem. Tak naprawdę wszystkim nam o to chodzi, by być razem. Mam też informację, że do części z was mogą w styczniu przyjechać goście i trzeba będzie gości ładnie podjąć. Kto jak kto, ale lew potrafisz zrobić to najlepiej.

Finanse: Nie mam odpływów, mam przypływy i to całkiem, całkiem spore. Od razu powiem, że może to informacja dla kilku osób. Mam tu pieniądze spadkowe, pieniądze darowane przez kogoś z rodziny, które już od dawna miały być wasze. Więc część z was otrzyma całkiem sporo gotówki. Pozostałe lwy zaliczą miesiąc do bardzo udanych. Tak jakby część z was miała odłożone trochę gotówki i postanowiła te pieniążki wydać teraz. Cześć was rzuci się w wir zakupów, część z was będzie planowała wyjazd zimowy. Czy to zakupy, czy to wyjazdy, na wszystko będzie was stać. Mała informacja - może dla jednej może dla dwóch osób - wypłata pieniędzy z lokaty, bądź zwrot pożyczki więc miesiąc zaliczycie do miesięcy grubo powyżej kreski. Super!

Praca: W pracy dobre optymistyczne karty, z jednym małym „ale”. Ale to na końcu. Początek miesiąca, środek miesiąca stabilny, spokojny, dużo fajnych zleceń, dużo pracy, ale dobrze płatnej. Rozwój osobisty dla części z was, fajne szkolenia, eventy, samodoskonalenie. Miesiąc, który niby ma być bardzo powolny, a tak naprawdę szybko wam upłynie. Nie będziecie się przepracowywać, natomiast pieniądze będą do was płynąć. A teraz to „ale”. Uwaga na konflikt z koleżanką bliżej końcówki miesiąca. Dosłownie pokazuje się, że ta osoba powie o trzy słowa za dużo. Bardzo was to zaboli. Co radzę? Nie wchodzić w konflikty, nie szukać zwady bo może to się odbić na was negatywnie. Natomiast ta osoba, ta koleżanka, absolutnie nie będzie miała racji i wszystko to co powie, to będzie wynik zazdrości!!

Zdrowie: Dobre karty, fajne karty z jednym ale. Dla części z was, głównie dla pań, mam pokazane kłopoty z kręgosłupem i coś co możemy nazwać drętwieniem rąk i nóg. Są to uciski na nerwy, warto byłoby to sprawdzić, bo mam karty mówiące o tym, że będziecie próbować umówić się do lekarza, aby to sprawdzić. Natomiast nie wolno wam tego zaniedbywać, im dłużej będziecie czekać, tym sprawy te rozwiną się na bardzo duże bóle. Więc jeżeli już pobolewają was plecy, macie problemy z drętwieniem - wstajemy z fotela i idziemy do przychodni. To ważne, to ważne bo będzie można to bardzo łatwo zatrzymać. Tu i teraz, później już tak łatwo nie będzie. Uwaga na złamania, uwaga na złamania. Podkreślam to celowo 2 razy!

Rada z karty tarota
Spokojnie gospodaruj tym co masz, a masz bardzo duże, dobre zasoby. Nie bój się patrzeć w przyszłość, wszystko ci się uda. Masz dobre karty w ręce i dobrze nimi graj, bądź opiekuńcza/opiekuńczy, pomagaj innym bo to zaprocentuje szybciej niż przypuszczasz.

Horoskop na styczeń 2020 dla panny

Panna (24.08-22.09) Moje piękne, najpiękniejsze Panny! Życzę wam w nowym 2020 roku, żeby nie opuszczał was zapał chęci i motywacja i żebyście dalej mogły tak pięknie pomagać innym, jak do tej pory.

Miłość: Karty pokazują, że zaraz z końcówką roku i początkiem miesiąca osiągniecie niesamowitą wprost harmonie. Panny w stałych związkach będą cieszyć się wspólnym czasem spędzonym w domu z bliskimi, z ukochanym na kanapie pod kocykiem z kubkiem gorącej, aromatycznej herbaty. Nic nie będzie w stanie was wyciągnąć z domu. No chyba, że wielki bal, na którym będziecie grały pierwsze skrzypce. Natomiast większość z panien spędzi ten czas z bliskimi. Zastanawia mnie co wpłynęło na taką zmianę waszej postawy, bo karty pięknie pokazują harmonię, wspólność, dobro, miłość.

Wolne Panny chyba nie będą w styczniu biegać i szukać wymarzonej drugiej połowy. Mam czas stagnacji, spokoju, czas podsumowań i czas tak naprawdę tylko dla was. Wolne Panny poświęcą dużo czasu i pieniędzy swojej urodzie - to głównie dotyczy Panien panien. Nie żałujcie żadnej złotówki wydanej na was same, moje miłe piękne panny.

Finanse: Pieniędzy jest mniej, ale to wynik chyba ostatnich zakupów, wynik organizowania bogatych świąt, wynik kupowania drogich pięknych prezentów. Tak naprawdę karty wskazują, że ubytki w portfelu są wynikiem wydatków, które poniosłyście dopiero co. A może jakaś panna kupiła nieruchomość, wykonała generalny remont mieszkania? Bo mam karty wskazujące na duże wydatki, które już są za wami wydatki związane z domem, z najbliższymi. Drogie panny, nie mam sytuacji pod kreską, ale nie mam też wielkich przypływów. Natomiast założę się, że każda z was panna doskonale wiedziała ile co kosztuje i te wydatki, które poniosłyście były po prostu konieczne.

Praca: Jeżeli panna pracuje na własną działalność gospodarczą, to niestety pokazuje mi się przestój. Przestój w interesie, mało klientów, mało zleceń. Taki gorszy miesiąc pod względem ilości pracy i ilości klientów. Jeżeli natomiast panna pracuje na umowę o pracę, jest zatrudniona w biurze, w przedsiębiorstwie, pokazuje się miesiąc stabilny wręcz nawet powiedziałabym nudny. Natomiast szykujcie się bo bliżej lutego, marca mogą w firmie nastąpić duże zmiany. Zmiany, które także dotkną was. Dlatego teraz musicie włożyć jak najwięcej pracy, by za chwilę pokazać się z jak najlepszej strony. Nie ukrywam, że karty mówią wprost z tym, że możliwe będą zwolnienia, redukcję etatów, zmiany formy zatrudnienia. Dlatego teraz wszystkie ręce na pokład. A najważniejsze - panna daje z siebie 200% normy.

Panny bez pracy - mam tak naprawdę pokazane karty, które mówią mi o tym, że będziecie się zastanawiać czego tak naprawdę chcecie. Jaka praca jest waszą pracą marzeń, o czym ostatnio myśleliście. A może na części z was nareszcie zbierzecie się na odwagę i założyć własną działalność gospodarczą. Mam tu prace wykonywane rękoma, coś co można określić mianem rękodzieła, hand made, coś robione przez was. Czy to jest dobry kierunek panny? Na pewno. Styczeń jest miesiącem myślenia co dalej.

Zdrowie: Panie Panny zapraszam do ginekologa, kłania się wizyta kontrolna. Nic złego, nic niedobrego, ale nie ukrywam, że może być taka sytuacja, że będziecie musiały tę wizytę odbyć dwa razy. Nie mam tutaj nic złego podkreślam, ale pokazuje mi się podwójna wizyta. Panny uważajcie także na przeziębienia i problemy z powodu przemarznięcia, chłodu, zimnej wody. Trudno jest mi to zinterpretować, zwłaszcza tę zimną wodę. Natomiast karty wskazują na to, by na takie rzeczy uważać. Dodam jeszcze, może dla kilku – migrena, ostra migrena, silna migrena. Zwróćcie na to uwagę i zabezpieczcie się żebyście miały leki wcześniej w domu.

Rada z karty tarota
Wybierz, ale dokonaj wyboru szybko. Myślę, że gro analizy już wykonaliście wcześniej. Teraz tak naprawdę trzeba przejść od części A do części B. Jeżeli powiedziało się A pora żeby powiedzieć B. Panny zdecydujcie teraz.

Horoskop na styczeń 2020 dla wagi

Waga (23.09-22.10) Wagi Moje miłe życzę wam i życzę sobie żeby wszystko to co powoli zaczęło kiełkować w roku który właśnie się skończył, rozbłysło pełnią barw w 2020 roku i te wszystkie nasze malutkie marzenia, pomysły, pragnienia i wzdychania, które gdzieś tam już zaczynały nabierać kształtów, teraz właśnie w 2020 roku dojrzały na tyle byśmy mogli po nie sięgnąć.

Miłość: Bardzo spokojny, harmonijny czas spędzony w domu, w gronie najbliższych. Mam to kocyk, herbatkę, także mam przytulanki dzieci z wami na kanapie. Tak naprawdę czas spędzony razem. Myślę też, obawiam się, że pogoda będzie na tyle niesprzyjająca, że wszyscy będziemy musieli być w domku. Waga bardzo tego teraz potrzebuję. Odrobiny oddechu po tym szalonym biegu w grudniu i końcówce roku. Potrzebujemy spokoju. Partner zaskoczy was czymś miłym. Będziecie planować wyjazd na przełomie lutego i marca. Spory będzie w tym udział partnera.

Wolne wagi będą szukać drugiej połowy, ale w większości widzę kwestie internetowe. Widzę poszukiwanie przez internet, zdobywanie nowych znajomości, zawieranie przyjaźni. W każdym razie, ta droga będzie dla was bliska - droga internetowa. Czy uda się ustrzelić kogoś? Chyba nie, ale wprawa czyni nas mistrzami.

Finanse: Bida! Karty wskazują, że chyba wydaliśmy za dużo w grudniu i chyba większość wydaliśmy na prezenty. Pustki mam, no pustki, pustki. A trzeba będzie dokonać zakupów. Mam pokazane zakupy do domu, dla dzieci. Coś związane może z odzieżą, może z upiększaniem pokoju dzieci, ale coś co jest związane z zakupem dla dzieci. No i skąd na to brać? Myślę czy ktoś z rodziny mógłby wam pomóc, mam tu pieniądze podarowane od najbliższych, rodziców, dziadków. Nie są to duże kwoty, ale zawsze pozwoli wam to złapać balans finansowy, dlatego też uprasza się wagi o rozsądne gospodarowanie zasobami.

Praca: Zaznaczają mi się zmiany w waszym obszarze zatrudnienia, w najbliższym waszym środowisku. Musicie się dokładniej przyjrzeć, dwie osoby, nie tyle może co knują przeciwko wam, ale tworzą jakąś taką siatkę połączeń, siatkę złych myśli, plotek, mających na celu wyeliminowanie was. Natomiast to nie dotyczy tylko was, na celowniku tych osób jest jeszcze kilku delikwentów. Wagi doskonale wiecie kogo mam na myśli, kim mogą być te osoby. Nie pozwólcie sobie wejść na głowę, skupcie się na swojej pracy bo może zostać podłożona wam tak zwana świnia. Przepraszam, że to mówię, ale tak się pokazuje. Nie szukajcie przyjaciół w pracy, nie szukajcie kumpli, ale nie róbcie sobie też wrogów. Waszym zadaniem jest pracować na 110% normy, jeżeli coś się dzieje niedobrego, macie przełożony, których obowiązkiem jest te sprawy załatwić. Wagi, które pracują na własnej działalności gospodarczej, mam pokazane karty mówiące o tym, że miesiąc będzie luźniejszy, a co za tym idzie może cię zarobić mniej. Tak jakby szczyt już nastąpił – listopad, grudzień, a teraz zaczyna się czas wyciszenia. Spokojnie, spokojnie. Wszystko wróci do normy.
Wagi bez pracy - dobre karty. Dobre, fajne, stabilne karty. Macie ofertę. Oferta spełni wasze oczekiwania, natomiast jedno, ale. Spróbujcie jeszcze negocjować wysokość pensji. Mam kartę mówiącą o tym, że może udałoby się jeszcze troszkę pracodawcy dołożyć. Trzeba o to ładnie poprosić.

Zdrowie: Bóle głowy, migreny, bóle zatok, bóle uszu to wystawia się na pierwszy punkt. Dalej - gardło, przeziębienie, angina, grypa, szeroko rozumiane choroby układu oddechowego, dlatego wagi ubieramy się ciepło szaliki i chusty, czapki, nauszniki. Wiem, że nie każdy wygląda w czapce dobrze, ale nie ma wyjścia. Naprawdę pokazują się karty mówiące o brzydkich przypadłości, a które trudno będzie wyleczyć, a przy okazji naprawdę męczące. Nikt z nas nie chce leżeć w łóżku z gorączką przez tydzień czasu. Gwarantuję nikt. Dla kilku wag, zapewne kilku mam kłopoty z żołądkiem, z trawieniem, z układem pokarmowym, ale to pokazują się sprawy, które są wam już znane. Nie są to nowe dolegliwości, są to dolegliwości stałe.

Rada z karty tarota
Nie bój się okazać uczucia, ktoś na to czeka, jest w twoim otoczeniu. Ktoś kto czeka na to, że weźmiesz ją/jego za ręce mocno. Przytrzymasz za nadgarstki spojrzysz w oczy i powiesz kocham! To otworzy i wiele drzwi, ktoś na to bardzo czeka i bardzo na to liczy od dłuższego czasu. Powiedz z czystym sercem – kocham.

Horoskop na styczeń 2020 dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Moje drogie, miłe skorpiony! Życzę wam spokoju, rozwagi, zdrowia, miłości i przyjaźni na co dzień niech spełnią się wasze pragnienia!

Miłość: No drogie, moje Skorpiony! Szalone karty! Pomieszanie z poplątaniem. Będziecie się godzić i kłócić, kłócić i godzić, od miłości do nienawiści. Karty wskazują, że to będzie bardzo dynamiczny miesiąc, obfitujący w dramatyczne zwroty akcji. Myślę, że na długo zapamiętacie styczeń. Nie, nie, nie, absolutnie nie mam nic złego na myśli. Mam na myśli tylko to, że będzie się w waszych stałych związkach działo dużo. Z jednej strony będziecie skorzy do słownych potyczek, a z drugiej strony będziecie chcieli godzić się wieczorami, żeby nie rzec nocą. Skorpiony mogą mieć muchy w nosie, ale na pewno nikomu nie zaszkodzą. Drogie skorpiony, tam gdzie pojawią się zwady, pojawią się i wspólne przeprosiny. Tam gdzie pojawiają się smutki, za chwilę też pojawi się radości. Miesiąc bardzo dynamiczny, bardzo szybki.

Wolne skorpiony będą bardzo intensywnie wypatrywać swojej ofiary i uwaga macie szansę - mniej więcej w połowie miesiąca, spotkać całkiem fajną wartościową osobę. Będzie to osoba bądź poznana w drodze, komunikacji publicznej, bądź na dworcu. Słowo komunikacja, ruch i droga będą w waszym drogowskazem.

Finanse: Myślę, że skorpiony nie będą miały powodów do narzekań w styczniu. Natomiast radzę nie rozstawać się za szybko z gotówką. Karty wskazują na konieczność ponoszenia wydatków niezapowiedzianych, może to się objawić w drugiej połowie stycznia. Nie mam też niestety nagłych przypływów finansowych, mam tylko te wydatki więc wiedząc już to co wiecie, starajcie się rozsądnie gospodarować. Uwaga mam też niewielkie wygrane, bardziej chyba są to zdrapki bądź niewielkie symboliczne kwoty, które pozwolą kupić jakąś słodką niespodziankę.

Praca: Podobne karty jak w miłość. Góra – dół, góra – dół. Będziecie się z kimś ostro spierać i chcę żebyście wiedzieli, że racja jest po waszej stronie! Uważajcie na wszelkiej maści plotki, próby przejęcia projektu, pomówienia od pierwszych dni stycznia. Chce żebyście skupili się na swojej pracy i nie pozwalali nikomu ingerować w wasze obowiązki. To co robicie - robicie świetnie. Znacie się na swojej pracy więc nie dopuszczajcie żółtodziobów do waszych zadań. Dla części z was mam rozmowa o awansie, który mógłby się objawić jeszcze w styczniu bądź w lutym. Będzie podpisywany aneks.
Poszukujący zatrudnienia skorpiony mogą otrzymać ofertę, ale nie będzie to oferta do końca wam odpowiadająca. Może to być coś z szeroko rozumianej branży budowlanej, branży nieruchomości bądź w branży związanej z urządzeniami budowlanymi. Tylko jak to przełożyć na panie skorpiony? Myślę, że nie każda pani będzie chciała jeździć walcem. Nie, to taki żart. Tak jak mówię, może to być oferta związana z szeroko rozumianą budowlanką bądź nieruchomościami, może rzeczy remontowe.

Zdrowie: Zdrowie będzie Skorpion dopisywać na tyle, że część z was zapisze się na regularne zajęcia sportowe, czy to siłownia, klub sportowy, kameralne miejsce gdzie będziecie mogli ćwiczyć. Może zajęcia taneczne, ruch będzie wybawieniem dla bolących pleców i kolan. Pomysł jest super. W związku z tym muszę także powiedzieć - uwaga na przetrenowanie. Uwaga na naciągnięte mięśnie, na drobne kontuzję. Natomiast są to tylko początki. Dla pozostałych skorpionów, które jednak nie zdecydują się na zapisanie się do klubu sportowego, mam karty mówiące o dobrym miesiącu. Natomiast mogą się odezwać dolegliwości, które wcześniej już występowały, a uznaliście, że są za wami. Coś co kiedyś wam już dokuczało, może się odnowić i nie wykluczam właśnie, że może to być jakaś stara zadawniona kontuzja.

Rada z karty tarota
Jeżeli trzeba rzucić się na głęboką wodę, nabierz wcześniej dużo powietrza i skocz. Nie bój się! Gwarantuję, że wypłyniesz. To jest czas, w którym możesz tego dokonać. Mamy nowy rok, nowe siły i nowe możliwości. Teraz jest właśnie ten początek. Nie bój się. Jesteś gotowy, plan jest ułożony, a ty świetnie pływasz. Tak, nowy czas, nowy rok, nowy początek. Skacz!

Horoskop na styczeń 2020 dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Sympatyczny, niezwykle Strzelce. Chciałabym przekazać wam najpiękniejsze życzenia, spełnienia dobrych kart w 2020 roku, radości, pomyślności, obfitości i zdrowia dla wszystkich Strzelców.

Miłość: Strzelce w stałych związkach będą przeżywały renesans uczuć. Wydaje mi się, że dużo zacznie się po zabawie sylwestrowej, którą będziecie chcieli przedłużyć, ale już troszeczkę w innych okolicznościach i w innym towarzystwie. Bardzo dużo Strzelców wyjaśni sobie z partnerem niepowodzenia. Jeśli można tak to nazwać. Wyjaśni sobie dawne sprawy i będzie dążyło do zgody i dobrze, bo w stałych związkach zamiast stycznia mamy maj. Nie zapomnij o dobrym słowie rano do partnera i o czułym pocałunku wieczorem.

Strzelce wolne poszukujące swojej drugiej połowy, mają szansę właśnie w okolicach karnawału, poznać tajemniczą osobę. Będzie to ktoś, kto od początku intryguje i zwraca uwagę. Wskazówka - kolor niebieski, granatowy, będzie tutaj małą podpowiedzią. Wypatrujcie tego koloru.

Finanse: Strzelcom chyba uda się wszystko wszystko zapłacić, wszystko kupić, wszystko załatwić. Chciałoby się rzec jeszcze, wszystko zarobić. Karty wskazują, że nie mam tutaj żadnych kłopotów finansowych. Dla was mam bardzo ładne, stabilne karty. Wystarczy na małe zachcianki i na prezenty dla najbliższych. Karty wskazują na zwroty, lokaty, dodatkowe premię, drobne kwoty, które wydacie na przyjemności. Strzelce nie muszą oszczędzać w styczniu. Mam pewnie nie dla wszystkich, ale dla co poniektórych z was większy zakup do domu, bądź zakup samochodu.

Praca: Spokojne, stabilne karty, wskazują na to, że ominą was wszelkie wybuchy wulkanów. Część z was będzie jeszcze nastroju świątecznym, jeszcze będzie wspominać odpoczynek i biesiadowanie, a cześć z was będzie w nastroju karnawałowym i będzie rozgrywała się do spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi po pracy. Tak czy tak, nic złego wam nie grozi w tym miesiącu, a jako plus powiem to co powiedziałam wyżej. Mam dodatkowe pieniądze, może nie dużo, ale zawsze może to być wypłata za nadgodziny grudniowe, może to być niewielka premia za wyniki, niewielka podwyżka. Tak czy tak możliwe dodatkowe pieniądze i wynagrodzenie, które przeznaczycie na coś miłego.

Bardzo spokojny czas dla Strzelców poszukujących nowej pracy bądź chcących zmienić pracę. Mam karty mówiące o tym żeby wrócić do ogłoszenia, które już wcześniej widzieliście i wtedy nikt nie odpowiedział na waszą aplikację. Teraz niewykluczone, że może uda ci się teraz. Spróbujcie czegoś, czym interesowaliście się już wcześniej. Nie wykluczam, że teraz się uda.

Zdrowie: Karty mówią - Uwaga na środkowy pas ciała. Tak naprawdę jest to wiele organów i możemy każdemu coś tutaj zasugerować, ale ja chciałabym zwrócić uwagę na układ pokarmowy, wątrobę i woreczek żółciowy. Tak jakby tutaj mogły się pojawić u was problemy. Dla części z was ratunkiem będzie dieta bądź sposób odżywiania, zmiana czegoś w diecie. Dla części, może konieczne będzie przyjmowanie leków. Tak czy tak, nie bierzcie niczego na własną rękę tylko skonsultujcie to z lekarzem rodzinnym.

Rada z karty tarota
Powoli, spokojnie, wasze myśli, słowa i działanie. Zdążysz, wszystko się uda. Natomiast pewne sprawy będą wymagały od ciebie spokoju i rozwagi. Znasz przysłowie „Co nagle to po diable”? Właśnie jest tak, jakby karta tarota mówiła, aby działać bardzo powoli, a sukces jest murowany.

Horoskop na styczeń 2020 dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Rozważne, mądre, zapobiegliwe i bardzo opiekuńcze koziorożce. Życzę powodzenia w nadchodzącym roku, życzę więcej odwagi, więcej czasu na odpoczynek. i Życzę żeby wszystko ułożyło się zgodnie z waszymi planami.

Miłość: Powiem tak, wolne koziorożce mają szansę spotkać drugą połowę. Natomiast zaznacza się, że będzie to osoba, albo dość sporo starsza od was, albo będzie to osoba bardzo rozsądna, o bardzo spokojnym, poukładanym charakterze. Będzie to osoba, która prowadzi w wasze życie stagnację, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. Myślę, że na pewno czeka was najpierw fajny, dobry, bezpieczny romans, który jeżeli dacie sobie szansę, może przeobrazić się stały związek.

Natomiast koziorożce zaobrączkowane, będą cieszyć się ciepłem domowego ogniska. Sympatyczny czas, miły czas. Czas porozumienia, czas zgody między partnerami. Trochę spraw domowych się tutaj pokazuje. Mam konieczność zainteresowania się starszymi członkami rodziny. Czy też są to rodzice, dziadkowie, kuzynostwo. Dobre karty, fajne, spokojne. Karty niosące odpoczynek.

Finanse: W pierwszych słowach powiem tak - wydatki na młode osoby, dzieci, nastolatków. Od razu się to zaznacza. Wydatki związane czy też z wyjazdem na ferie czy też z kursem językowym za granicą. W pierwszej kolejności wydatki na młode osoby. To was nie minie. Śmiem twierdzić, że wystarczy wam pieniędzy. Pokazują się także plany na razie kreślone na kartkach, co do wakacji. Będziecie planować rodzinne wczasy. Mam to nawet zapłatę zaliczki, ciekawe.

Praca: To już mniej ciekawie karty. Wskazują na ważną rozmowę z przełożonym. Rozmowę, która może wam popsuć nerwy. Może dla części z was sprawa postawiona na ostrzu noża. Pokazują się zaniedbania, które mogliście wykonać. Nie mówię, że specjalnie, ale pokazuje się, że tak jakby wina leżała po waszej stronie. Rozmowa dyscyplinująca, rozmowa dosyć nerwowa. Przygotujcie się do niej i przygotujcie argumenty. Dobierając karty mogę powiedzieć, że źródłem problemu i zaniedbania może być starsza osoba, ktoś kopie pod wami dołki. Przyjrzyjcie się dokładnie otoczeniu, szukajcie wrogów. Wśród osób tuż przed emeryturą.

Natomiast koziorożce, które bardzo chciałyby zacząć pracę, będą musiały chwilę odczekać. Owszem mam rozmowy, mam rozmowę, nawet może na już dalszym etapie, ale tak jakby nie doszło do otrzymania oferty. Styczeń to jeszcze nie ten miesiąc.

Zdrowie: To co się pokazuje, już u kilku znaków to konieczność konsultacji lekarskiej. Dla części z was będzie to pilne. Wydarzenie, którego się nie spodziewacie, wydarzenie nagłe. Może ono być związane z drogą, czyli złamania, upadki, wypadki. Konieczność wykonania badań. Część z tych badań może być płatna, część z tych badań może być droga. Dla pań i jajniki i macica. Bardzo silnie się zaznaczają dla panów nerki pęcherz. I to co mówiłam, uważajcie bardzo w drodze. Nie ma biegania do autobusu, nie nie wolno wam. Spokojnie, powoli, rozważnie.

Rada z karty tarota
Poszukaj wsparcia mężczyzny, który ci imponuje. Poszukaj wsparcia u mężczyzny, który ma władzę. Może to jest czas żebyś ty drogi koziorożcu nabrał odwagi i sięgnął po władzę. Tylko pamiętaj, że mądry władca to opiekuńczy władca.

d2023bs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2023bs
Więcej tematów