Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 31.08.2018

Horoskop dzienny – 31.08.2018 (piątek). Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop na dziś - 31.08.2018
Źródło: iStock.com, Fot: iStock
d1c548t

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Przed Tobą dzień pełen nieoczekiwanych obowiązków. Czeka Cię więcej pracy i nowe wyzwania, na które nie byłeś przygotowany. Pamiętaj, żeby nie odkładać ich na później. Bądź skupiony i staraj się możliwie rzetelnie wykonywać powierzone zadania. Szew to doceni. Czas na odpoczynek przyjdzie dopiero późnym wieczorem.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Bądź miły i otwarty na ludzi, a los odpłaci Ci tym samym. Choć w chwili obecnej jesteś samowystarczalny, już niedługo będziesz musiał poprosić o pomoc osoby trzecie. Jeżeli zrazisz do siebie innych nikt nie zechce stanąć po Twojej stanie. Współpraca okaże się kluczem do sukcesu.

d1c548t

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Los sprzyja sprawom sercowym. Na horyzoncie pojawi się osoba, na której widok Twoje serce zabije zdecydowanie szybciej. Pamiętaj, żeby nie postępować zbyt pochopnie. Zamiast być bezpośrednim, przyjmij metody małych kroków. Zacznij od szczerej rozmowy i propozycji luźnego spotkania w gronie znajomych.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Ostatnio prześladuje Cię zły nastrój. Nic dziwnego, to nie najlepszy czas dla baranów. Czujesz zmęczenie, a dużą niechęć wywołuje w Tobie sama myśl, że musisz sprostać obowiązkom w domu i pracy. Poczujesz się lepiej w otoczeniu uśmiechniętych, pełnych pozytywnej energii ludzi. Jeżeli zaproponują wspólne wyjście – nie odmawiaj. W Twoim przypadku optymizm może być naprawdę zaraźliwy.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Dziś wszystkie koziorożce będą prawdziwymi duszami towarzystwa. Czas spędzony w pracy upłynie bardzo szybko, a wolny wieczór najlepiej spędzić poza domem. Zbierz grupę znajomych i zaproponuj wspólne wyjście. Gwiazdy sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości, również takich, które mogłyby przerodzić się w głębsze relacje.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Twoja inwestycja bardzo się opłaci. Choć ostatnio nie powodziło Ci się zbyt dobrze, wreszcie możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki. Mimo to staraj się by oszczędny. Zgromadzone pieniądze niedługo pozwolą na poważniejszy zakup. Wejdziesz w posiadanie czegoś o czym od dłuższego czasu marzyłeś.

d1c548t

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Najwyższy czas żeby zadbać o swoje zdrowie i poprawić kondycję fizyczną. Los sprzyja dużym zmianom, a ktoś z najbliższego otoczenia będzie prawdziwą motywacją. Zrób profilaktyczne badania lekarskie, więcej się ruszaj i zadbaj o swoją dietę. Pozytywną energią naładuje Cię czas spędzony na łonie natury.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Przestań dusić w sobie faktu, że coś Ci się nie podoba. Ukrywanie własnej opinii wcale nie sprawi, że inni będą mieć o Tobie lepsze zdani. Masz bardzo duże kompetencje, które należy wreszcie pokazać. Nie pozwól, żeby inni podcinali Ci skrzydła. Jeżeli męczysz się w obecnej pracy, może najlepiej zacząć myśleć o jej zmianie?

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Bliska osoba nadużyje Twojego zachowania. Zanim wybuchniesz złością, spróbuj ją zrozumieć. Nawiązała nową znajomość z kimś, kto wywiera na nią nienajlepszy wpływ. Zamiast się obrażać, zdobądź na szczerą rozmowę. Swoją postawą zaimponujesz również Waszym znajomym.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Dzień w pracy upłynie Ci spokojnie i bez większych trudności. Problemy napotkasz dopiero wieczorem. Ich rozwiązanie będzie wymagało od Ciebie pewnych poświęceń. Jeżeli będzie to konieczne, zrezygnuj z zaplanowanych rozrywek. Za odpowiedzialność i pracowitość czeka Cię nagroda.

d1c548t

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Przestań obwiniać innych za swoje błędy. Natłok obowiązków sprawia, że ciągle brakuje Ci czasu. Zamiast wypełniać powierzone zadania pobieżnie i niedokładnie poproś o pomoc osoby bliskie. W rozwiązaniu problemów najlepszymi pomocnikami będą lwy, barany oraz… inne wagi.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Los sprzyja podróżom i wszelkim wyjazdom. Pamiętaj jednak, żeby nie działać w pojedynkę. Wspólny wyjazd zaproponuj komuś, z kim chciałbyś poprawić relacje. Będzie to nie tylko wyjątkowa przygoda, ale także szansa na zacieśnienie więzi. Nowe otoczenie obudzi też w Tobie głęboko skrywane pokłady kreatywności. Ktoś stosuje rozwiązania, które sam zechcesz wprowadzić w życie.

d1c548t

Podziel się opinią

Share
d1c548t
d1c548t
Więcej tematów