Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 28.08.2018

Horoskop dzienny – 28.08.2018 (wtorek). Zobacz, jaki los przewidziały dla Ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop na dziś - 28.08.2018
Źródło: iStock.com
d14gw26

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) W pracy czekają Cię nowe obowiązki. Nie pozwól, żeby sprawy prywatne Cię od nich odciągnęły. Wieczorem usłyszysz zaskakującą wiadomość, która zmieni Twój pogląd na pewne sprawy. Pamiętaj jednak, żeby nie angażować się w żadne konflikty. Nie wyjdziesz na tym dobrze.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Kręci się wokół Ciebie wielu adoratorów. Nie wykorzystuj faktu, że mają wobec Ciebie dobre intencje. Nie zmuszaj się również do relacji wbrew sobie. Taki układ by Cię unieszczęśliwił. Zamiast wymyślać różne wymówki, zdobądź się na szczerą rozmową. Nie jesteś typem osoby, która szybko się zakochuje. Wszystko powinno rozwijać się w swoim tempie.

d14gw26

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Spodziewaj się sporego zastrzyku gotówki, ale nie wydawaj tych pieniędzy zbyt szybko. To dobry moment byś wreszcie zaczął oszczędzać. Los sprzyja również planowaniu. Zacznij powoli realizować to, co sobie założyłeś i nie daj się odciągnąć przez przyziemne sprawy.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Powinieneś spędzać więcej czasu z rodziną, gdyż czuje się lekceważona. Nie tłumacz swojego niedbalstwa pracą i nadmiarem obowiązków domowych. Zwykły telefon pomoże Ci odbudować zaniedbane relacje. Jeżeli w porę nie zaczniesz reagować, samotność da Ci się we znaki.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) W Twoim otoczeniu znajduje się osoba stale wypominająca najmniejsze błędy. Nie daj się wyprowadzić jej z równowagi. Masz kompetencje i wiedzę wystarczającą do rzetelnego wykonywania swoich obowiązków. Jesteś na dobrej drodze do awansu, a jedyne, o co musisz się zatroszczyć to lepsze relacje ze współpracownikami.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Dzień upłynie Ci wyjątkowo lekko i bezstresowo. W pracy pojawi się mniej nowych obowiązków, a zyskany czas będziesz mógł poświęcić na nadrobienie zaległości. Spodziewaj się zaproszenia od dawnych znajomych. Ktoś chce odnowić z Tobą relacje. Nie odmawiaj, wyjdzie Ci to na dobre.

d14gw26

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Masz odpowiednią wiedzę i umiejętności, żeby osiągnąć zamierzony cel. Twoją największą wadą jest jednak brak cierpliwości. Nie zwalniaj tempa. Małymi krokami wciąż realizuj obrane cele. To nie jest dobry czas na duże wydatki. Nieoczekiwane wydarzenia losowe sprawią, że Twój portfel trochę ucierpi…

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Bądź bardziej asertywny. Jeżeli nadal nie będziesz mówił na głos tego, co Ci się nie podoba zyskasz łatkę osoby, która nie ma własnego zdania. Nie pozostawaj w cieniu innych, ale zaangażuj się zarówno w prace, jak i życie towarzyskie. Masz ciekawą osobowość oraz sporą wiedzę. Zyskasz eksponując swoje mocne strony.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) To, że podjęte ryzyko raz się opłaciło wcale nie oznacza, że tak będzie za każdym razem. Ostrożność nigdy nie za wiele. Dobrze, iż masz marzenia, ale ostatnio snucie wielkich planów znacznie odwraca Twoją uwagę od tego, co jest ważne tu i teraz. Twoi znajomi potrafią się cieszyć z małych rzeczy. Czerp z nich przykład.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) W Twoje życie ostatnio zaczyna wdzierać się rutyna. To dobry moment na rozpoczęcie nowego hobby. Poszukaj czegoś, co przy okazji pomoże Ci poszerzyć horyzonty i kwalifikacje zawodowe. Pamiętaj, żeby na początku nie oczekiwać od siebie zbyt wiele. Rozwój nowych umiejętności wymaga czasu i cierpliwości. Uzbrój się w nie, a osiągniesz wieka satysfakcje.

d14gw26

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Chociaż w pracy czeka Cię dużo obowiązków, zdołasz im wszystkim sprostać. Jeżeli zostanie Ci czasu, pomóż współpracownikom uporać się z problemem. Twój gest zostanie doceniony, a oni wkrótce odpłacą się tym samym. Wieczór sprzyja wyjściom i większym zakupom,

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Coraz częściej łapiesz się na wykonywaniu czynności, które nie sprawiają Ci przyjemności. Najwyższy czas to zmienić! Jesteśmy najlepsi w tym, co kochamy. Jeżeli obrana przez Ciebie ścieżka nie jest tym, co chcesz robić – nie bój się zmienić tor. Inspiracją do zmian będzie sukces kogoś bliskiego. Nie miej oporów pytać o rady.

d14gw26

Podziel się opinią

Share
d14gw26
d14gw26
Więcej tematów