Trwa ładowanie...
d3ui7we
horoskop

Horoskop na dziś - 27.08.2018

Horoskop dzienny – 27.08.2018 (poniedziałek). Zobacz, jaki los Cię czeka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop na dziś - 27.08.2018
Horoskop na dziś - 27.08.2018 (iStock.com)
d3ui7we

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Ktoś wystawi Twoją cierpliwość na próbę. Trzymaj nerwy na wodzy, a dobrze na tym wyjdziesz. Dzięki takiemu podejściu unikniesz konfliktu, w który zaangażuje się dużo osób. Ufaj temu, co dobrze znasz i potrafisz. To nie jest dobry czas na próbowanie nowych rzeczy.

Horoskop dzienny dla strzelca

d3ui7we

Strzelec (22.11-21.12) Po ciężkim, pracowitym okresie wreszcie nadszedł czas na chwilę odpoczynku. W pracy nareszcie rozluźni się atmosfera, a powierzone obowiązki będzie wykonywał szybciej niż zwykle. To dobry moment na zajęcie się sprawami, które wcześniej odkładałeś.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Przed Tobą duża szansa na sukces zawodowy. Bądź skupiony i pracowity. Nie odkładaj ważnych obowiązków na później, bo taka szansa może się nie powtórzyć. Unikaj dalekich wyjazdów i hucznych imprez. Odciągną Cię od założonego celu.

Horoskop dzienny dla barana

d3ui7we

Baran (21.03-19.04) Dziś czeka Cię pracowity dzień. Los podsunie Ci wiele nieprzewidzianych zadań, z którymi będziesz musiał sobie poradzić. Choć masz prawo czuć się przytłoczony, nie trać wiary we własne możliwości. W razie problemów poproś o radę kogoś spod znak bliźniąt lub wagi. Nie bierz się za wykonywanie czynności, na których się nie znasz.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Masz adoratora. Osobę cichą i skromną, która na pierwszy rzut oka nie okazuje zbyt wielu emocji. To dobry moment na pogłębienie relacji. Jeżeli nie przerodzi się w związek, zyskasz wartościowego przyjaciela. W pracy musisz pamiętać o byciu bardziej punktualnym. Spóźnialstwo może popsuć Twoją reputację.

Horoskop dzienny dla skorpiona

d3ui7we

Skorpion (23.10-21.11) Przemęczenie psychiczne w końcu da Ci się we znaki. Bierzesz na siebie zbyt dużo obowiązków nawet, jeżeli powinien zająć się nimi ktoś inny. Czas, żeby wreszcie odpocząć. Pomyśl o kilku dniach urlopu. Podróże pozwolą Ci odzyskać energię i poprawić samopoczucie.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Większość Twoich problemów wynika z niedbalstwa. Przestań obwiniać wszystkich wokół siebie za różne niepowodzenia. Sam jesteś panem swojego losu i najwyższy czas, żebyś podjąć określone kropki, które przybliżą Ciebie do upragnionego celu. Na tle innych odznaczasz się kreatywnością. Oryginalne pomysły zaimponują przełożonemu. Nie bój się mówić o nich na głos.

Horoskop dzienny dla panny

d3ui7we

Panna (23.08-22.09) Wszystkie panny są dzisiaj w melancholijnym nastroju. Mimo wszystko spróbuj nie zamykać się w czterech ścianach. Samotne wieczory z książką są potrzebne, ale Ty potrzebujesz kontaktu z ludźmi. Porozmawiaj z przyjaciółmi o tym, co Cię trapi. Okażą Ci potrzebne wsparcie.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Los sprzyja dalekim podróżom. Jesteś otwarty na świat, a nowe doświadczenia będą dla Ciebie cennymi lekcjami. Nie odkładaj realizacji marzeń na później. To najlepszy moment na przełamanie rutyny, która od dłuższego czasu dokuczliwie daje Ci się we znaki.

Horoskop dzienny dla raka

d3ui7we

Rak (22.06-22.07) Czekają Cię niespodziewane, większe wydatki. Nie bądź rozrzutny i naucz się właściwie gospodarować pieniędzmi. Na szczęście atmosfera w pracy wreszcie się rozluźni. To odpowiednia chwila na nawiązanie bliższych znajomości ze współpracownikami. Wśród nich jest doskonały materiał na przyjaciela.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Sprzeczki z bliską osobą w połączeniu ze stresem w pracy znacznie pogorszą Twój nastrój. Przestań dusić w sobie wszystkie emocje. Najwyższy czas byś porozmawiał z kimś o tym, co Cię trapi. Dobrego słuchacza odnajdziesz w członku rodziny. Nie bój się bycia ocenianym. Jesteś w gronie ludzi, którzy Cię kochają i życzą jak najlepiej.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Uwierz we własne możliwości. Nie czekaj aż ktoś podejmie za Ciebie ważne decyzje. Dziś staniesz w obliczu dylematu. Obie opcje będą dla Ciebie korzystne. W dokonaniu wyboru kieruj się intuicją. Ktoś, kto Cię nie doceniał wreszcie zrozumie swój błąd.

d3ui7we

Podziel się opinią

Share
d3ui7we
d3ui7we