Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 24.08.2018

Horoskop dzienny – 24.08.2018 (piątek). Zobacz, co Cię czeka.

Share
Horoskop na dziś - 24.08.2018
Źródło: iStock.com
d32i181

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Dziś tryskasz energią i dosłownie promieniejesz. Twój zapał przełoży się na sukces pracy. Wiele osób poprosi Cię o rady. Nie odmawiaj, a zyskasz ich sympatię. Pod koniec dnia czeka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Ostatnio jesteś przewrażliwiony i bardzo się wszystkim przejmujesz. W pracy masz stresujący okres, a uwagi innych nie pomagają Ci w skupieniu. Opowiedz o swoich uczuciach zaufanej osobie. Pomoże Ci odzyskać wiarę we własne możliwości. Wieczorem nie zamykaj się w czterech ścianach. To czas na spotkanie z ludźmi.

d32i181

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Co za dużo, to nie zdrowo. Dobrze, że Twoje życie towarzyskie kwitnie. Nie jest to jednak powód do zaniedbywania pracy oraz obowiązków domowych. Skup się na powierzonych zadaniach. Jesteś zdolny, ale ostatnio trochę zbyt mało pracowity. Zamiast spędzić cały weekend na zabawie, pomyśl jak możesz zwiększyć swoje kompetencje.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Szczęście wreszcie zaczyna się do Ciebie uśmiechać. Los będzie sprzyjał w sprawach finansowych. W najbliższym czasie spodziewaj się sporego przypływu gotówki. Dzisiejszy dzień upłynie Ci przyjemnie i bezstresowo. Wieczorem odezwij się do kogoś z rodziny. Bliska osoba bardzo za Tobą tęskni.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Wciąż ogarnia Cię kreatywna aura. To dobry dzień na naukę nowych rzeczy. Bądź ambitny. W pracy nie szukaj dróg na skróty i najłatwiejszych rozwiązań, ale przyjmuj nowe wyzwania. Wysiłek się opłaci. Za ambicje i poświęcony czas czeka Cię nagroda.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Ktoś bliski ma pewien problem, w którego rozwiązaniu nie potrafi samodzielnie sobie poradzić. Niepewność może blokować go przed zwróceniem się do Ciebie o pomoc. To sygnał, by poprawić relacje z rodziną. Nie odmawiaj, gdy zostaniesz zaproszony na spotkanie. Staraj się stworzyć przyjazną, pełną zaufania atmosferę. Wszyscy na tym skorzystacie.

d32i181

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Po małych sukcesach nie spoczywaj na laurach. Wykorzystaj dobrą passę i bierz się do roboty. Nie potrzebujesz rady. Intuicja bardzo dobrze podpowiada Ci, co powinieneś zrobić. Jedynym problemem jest Twoje lenistwo i bezpodstawny brak wiary we własne możliwości. Staraj się nad tym popracować.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Podoba Ci się osoba, która nie ma o tym zielonego pojęcia. Jeżeli nie zrobisz pierwszego kroku, Twój obiekt uczuć nie odważy się zagadać pierwszy. Masz aurę osoby niedostępnej. Zmień to. Przestań tworzyć dystans między sobą, a innymi. Bądź bardziej otwarty, pomocny i towarzyski, a wkrótce osiągniesz cel.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Czekają Cię problemy w życiu zawodowym. Dasz sobie z nimi radę, jednak musisz się zmobilizować. Nie pozwól, aby przyziemne zajęcia odwracały Twoją uwagę od tego, co ważne. W razie wątpliwości pytaj o rady osoby starsze i bardziej doświadczone. Masz szczęście, że w Twoim otoczeniu znajdują się życzliwi ludzie.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Najwyższy czas na zmiany. Ciągłe powtarzanie tego samego schematu dnia może być nużące. Poszukaj hobby, z którego będziesz nie tylko czerpać radość, ale również pożytek. Dobrym rozwiązaniem będzie aktywność fizyczna. Pomyśl nad karnetem na basen lub siłownię. Nowy tryb życia da Ci szansę na poznanie ciekawych osób. Jedna z nich wyjątkowo Ci się spodoba.

d32i181

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Usłyszysz plotki na temat bliskiej osoby. Nie wierz w nie i stań w jej obronie. Zawistni ludzie, którzy się koło Was kręcą to skrajni zazdrośnicy. Miej jednak na uwadze, że chociaż złośliwcy z tłumu wyróżniają się najbardziej, nie są to jedyni znajomi w Twoim otoczeniu. Zwróć uwagę na ciche i nieśmiałe osoby. Wśród nich znajduje się idealny materiał na prawdziwego przyjaciela.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Niedługo Twoja energia opadnie i zmęczenie da się we znaki. Nie zmuszaj się do udziału w spotkaniach, w których nie chcesz uczestniczyć. Odpoczynek i relaks w czterech ścianach pomoże Ci odzyskać siły. Wysypiaj się. Zadbaj też o poprawę swojej diety. Twój organizm nie pogardzi większą ilością witamin.

d32i181

Podziel się opinią

Share
d32i181
d32i181
Więcej tematów