Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 13.08.2018

Horoskop dzienny – 13.08.2018 (poniedziałek). Zobacz, jaki los przewidują dla Ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop na dziś - 13.08.2018
Źródło: iStock.com
d7djp1h
Horoskop na dziś - 13.08.2018

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Nieustannie odkładasz ważne sprawy na później. Uważaj, gdy skumulują się niezwykle trudno będzie Ci się z nimi uporać. Ustal sobie konkretny plan działania. Bycie bardziej obowiązkowym poskutkuje przypływem gotówki.

d7djp1h

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) To dobry okres na zmiany. Warto przemyśleć o małym remoncie lub chociaż przemeblowaniu. Inny wystrój pomieszczeń, w których przebywasz naładuje Cię dobrą energią, kreatywnością i chęcią do działania. Dobrym pomysłem byłoby również wprowadzenie zdrowszej diety i zwiększenie aktywności fizycznej. Wszystkie efekty zobaczysz szybciej niż sądzisz.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Wpadłeś w rutynę. Nuda zaczyna doskwierać Ci zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Najwyższy czas żeby przełamać rutynę, na przykład oddając się nowemu hobby. Inspiracje do działania przyniosą Ci osoby spod znaków wodnika, skorpiona i panny. Czas przyspieszyć tempo oraz zmienić schemat.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Problemy w pracy przekładają się na Twoje samopoczucie i życie prywatne. Tak nie powinno być. Jesteś rozdrażniony. Masz również skłonności do wyładowywania negatywnych emocji na najbliższych. Rozwiązaniem powinna być rozmowa z rodziną i pracodawcą. Taki stan rzecz powoli Cię wyniszcza, a z czasem może odbić się również na zdrowiu.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) To Twój szczęśliwy dzień. Obowiązki, którym zwykle musiałeś poświęcać dużo uwagi, wydadzą się łatwiejsze. Będziesz miał szansę wykorzystać parę fortunnych okazji, które przełożą się na Twój sukces zawodowy. Ten okres sprzyja również sprawom sercowym. Ktoś zacznie zabiegać o Twoje względy.

d7djp1h

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Ostatnie nasiliło się u Ciebie uczucie zazdrości. Uważaj, bo przypadkowe emocje mogą podsuwać do głowy głupie pomysły. W Twoim otoczeniu znajdują się osoby, które odniosły kilka sukcesów. Chorobliwa zazdrość nie może Ci jednak podążyć ich śladem. Lepiej poprosić ich o cenne wskazówki.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Podjąłeś działanie, które jak dotąd nie przynosiło skutku. Nie zniechęcaj się. Musisz uzbroić się w cierpliwość, ale na efekty naprawdę warto poczekać. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest wytrwałość. Nie zbaczaj z obranej ścieżki, a wkrótce Twoje starania zaowocują sukcesem. Współpraca będzie szła Ci najlepiej z osobami spod znaku strzelca i lwa.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Osoba, która wcześniej nie darzyła Cię sympatią, raptownie zmieni zdanie. Mimo zderzenia dwóch, silnych charakterów to relacja dobrze na Was wpłynie. Niewykluczone, że pojawi się nawet uczucie. Miej jednak na uwadze, że w chwili obecnej jesteś szczególnie narażony na plotki. Zachowaj czujność i reaguj, jeżeli dowiesz się, iż dana osoba oczernia Cię za Twoim plecami.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Na horyzoncie pojawi się poważny problem. Sprostasz mu, choć będzie to kosztowało sporo wysiłku. Dasz sobie radę dzięki pomocy przyjaciół. Pamiętaj, aby odwdzięczyć się za lojalność. Gesty znaczą więcej niż tysiąc słów.

d7djp1h

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Staniesz w obliczu dylematu. W obu przypadkach zyskasz, a jednak będziesz musiał dokonać wyboru pomiędzy sukcesem zawodowym, a powodzeniem w sprawach sercowych. Umiejętności, które zdobyłeś dadzą Ci możliwość rozwoju kariery w różnych kierunkach. Nim podejmiesz decyzję poradź się starszych i bardziej doświadczonych.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) To nie jest dobry dzień na inwestycje i wszelkiego rodzaju większe wydatki. Czeka Cię natłok pracy oraz drobne problemy w życiu prywatnym. Przestań zajmować się rzeczami, które odwracają uwagę od najważniejszych spraw. Czas na odpoczynek znajdziesz dopiero w późnych, godzinach wieczornych. Wykorzystaj go na regenerację zmęczonego organizmu.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Przebywasz w grupie ludzi, która ma inne zdanie niż ty. To nic złego. Bądź asertywny i nie zbaczaj z obranej ścieżki. Choć pracujecie nad podobną kwestią, ich cele i aspiracje znacznie różnią się od Twoich. Nie próbuj się dopasować. Twoje niestandardowe pomysły w końcu zostaną docenione.

d7djp1h

Podziel się opinią

Share
d7djp1h
d7djp1h
Więcej tematów