Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 28.09.2018 (piątek)

Horoskop dzienny – 28.09.2018 (piątek). Sprawdź, jaki los przewidziały dla Ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop dzienny – 28.09.2018 (piątek)
Źródło: iStock.com
d2l2d7h

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Nie możesz się doczekać pewnego wydarzenia i coraz bardziej zaprząta Ci ono głowę. Dobrze jest marzyć, ale również ważne jest zachowanie umiaru. Przed Tobą sporo istotnych spraw do załatwienia, szczególnie w pracy. Nie zaniedbaj ich i bądź skoncentrowany. Przełom w nurtującej Cię kwestii nastąpi wieczorem.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Ostatnio coraz częściej ogarnia Cię smutek i poczucie nostalgii. Nie zamykaj się w domu, ale wyjdź do ludzi. Lekarstwem na kiepski nastrój będzie kontakt z bliskimi. To najwyższy czas, żebyś uwierzył we własne możliwości. Poczucie bezsensu wynika również z tego, że nie wierzysz w powodzie zadań, których się podejmujesz.

d2l2d7h

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Twój wysiłek wreszcie zostanie dostrzeżony. Czeka Cię nagroda, a przez komplementy nabierzesz pewności siebie. Lżejszy okres w pracy wykorzystaj na poprawę relacji z rodziną. Przez ostatnie tygodnie nie mieliście dla siebie zbyt wiele czasu, a to właśnie oni zawsze wspierali Cię najbardziej.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Powstrzymaj się od wydawania dużych sum pieniędzy i dokładnie przeanalizuj każdy wypadek. To nie jest dobry moment na nieprzemyślane zakupy. Najwyższy czas żebyś zaczął oszczędzać. Los sprzyja Ci za to w kwestiach miłosnych. Roztaczasz pozytywną aurę, która przyciąga płeć przeciwną.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Właśnie uporałeś się z problemem, z którym zaczyna zmagać się ktoś inny. Jeżeli okażesz empatię i pomożesz tej osobie, masz szansę zyskać nowego przyjaciela. Uważaj, Twoje umiejętności chętnie wykorzystałby ktoś inny. Pomagaj, ale nie wykonuj pracy za innych.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Ktoś z Twojego otoczenia zaczyna zachowywać się nieracjonalnie. Kieruje się przypadkowymi pomysłami i reaguje zbyt impulsywnie. Jeżeli nie zareagujesz w porę, konsekwencje jego decyzji odczują wszyscy najbliżsi. Zdobądź się na przeprowadzenie z nim poważnej rozmowy. Bliscy będą Ci wdzięczni.

d2l2d7h

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Ryzyko się opłaciło i już niedługo osiągniesz upragniony cel. Pamiętaj jednak, żeby nie tracić czujności. Los lubi niespodziewanie rzucać kłody pod nogi. Poradzisz sobie z przeciwnościami, ale nie odmawiaj, gdy ktoś zaproponuje Ci pomoc. Wsparcie jest teraz na wagę złota.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Spodziewaj się dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nie trzymaj się starych, znanych na pamięć schematów, ale otwórz na nowe możliwości. Masz szansę posiąść wiedzę i rozwinąć zdolności, które w przyszłości okażą się bardzo przydatne.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) W Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która nieustannie zwraca Ci uwagę za najmniejsze błędy. Konstruktywna krytyka to jedno, ale podważanie autorytetu w gronie ludzi to zupełnie inna sprawa. Postaw się i nie pozwól, by wchodzono Ci na głowę. Masz na koncie duże osiągnięcia. Nie pozwól, by przez takie przytyki odbierano Twoją pewność siebie.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Jesteś chorowity i podatny na wszelkiego rodzaju przeziębienia. Dbaj o zdrowie, ubieraj się ciepło oraz profilaktycznie się badaj. Przed Tobą emocjonujący okres pełen życiowych zmian i nowych doświadczeń. Musisz mieć siłę, żeby w niego wkroczyć.

d2l2d7h

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Dziś będziesz duszą towarzystwa. Dzień w pracy upłynie Ci bardzo szybko, a wieczorem przyjdzie czas na integrację z innymi ludźmi. Nie zamykaj się jedynie w gronie najbliższych, ale spróbuj otworzyć na nowe znajomości. Masz okazję poznać otwartych, kreatywnych ludzi z niebanalnym podejściem do życia.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Tego dnia wszystkie byki będą bardziej drażliwe. Chociaż to trudne, staraj się trzymać nerwy na wodzy. W powietrzu wisi konflikt z wpływową osobą. Nie przyniesie ze sobą niczego dobrego. Lepiej zachować milczenie niż powiedzieć o kilka słów za dużo.

d2l2d7h

Podziel się opinią

Share
d2l2d7h
d2l2d7h
Więcej tematów