Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 26.09.2018 (środa)

Horoskop dzienny – 26.09.2018 (środa). Zobacz, co Cię czeka.

Share
Horoskop dzienny – 26.09.2018 (środa)
Źródło: iStock.com
d2jjjsz

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Masz w głowie kilka świetnych pomysłów, ale jeżeli już nie zabierzesz się ich realizacji, finalnie nie zdążyć wcielić ich w życie. Naucz się planować wszystko z wyprzedzeniem. Jeżeli w dalszym ciągu będziesz odkładać wszystko na ostatnią chwilę, ktoś sprzątnie Ci sukces sprzed nosa.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Ktoś z Twoich bliskich ma trudny okres i czuje się bardzo samotny. Chociaż masz dużo obowiązków w pracy, nie zaniedbuj relacji z przyjaciółmi. Przypomnij sobie, kiedy to oni byli dla Ciebie wsparciem. Najwyższy czas, żeby się odwdzięczyć.

d2jjjsz

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Ostatnio spotyka Cię pasmo sukcesów. Twoja radość jest naturalna, ale staraj się przesadnie z nią nie obnosić przy osobach, którym dopisuje pech. Okaż empatię i bądź pomocny. Czynności, które są dla Ciebie banalne, dla niektórych stanowią prawdziwe wyzwanie. Jeżeli okażesz innym wsparcie, masz szansę zyskać wartościowych przyjaciół.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Zbyt długo zwlekałeś z działaniem. Najwyższy czas opuścić swoją strefę komfortu. Zacznij się rozwijać i postaw na samorealizację. Zamiast stale powtarzać te same czynności, spróbuj nowych rzeczy. To dobry moment, żeby ubiegać się o awans lub pomyśleć o zmianie pracy na bardziej ambitną.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Czeka Cię ciężki, pracowity dzień. Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Musisz zachować zimną krew. Przed podpisaniem dwukrotnie czytaj każdy dokument. Na chwilę odpoczynku znajdziesz czas dopiero wieczorem. Usłysz wówczas zaskakującą widomość, która zupełnie zmieni Twój pogląd na pewne sprawy.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) To Twój szczęśliwy dzień. Zaimponujesz osobie, na której uznaniu szczególnie Ci zależało. Masz wokół siebie dobrych doradców. Gdy staniesz w obliczu dylematu nie bój się prosić o rady. Jesteś samodzielny, ale w tej kwestii przyda Ci się opinia osób bardziej doświadczonych.

d2jjjsz

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Ostatnio żyjesz bardzo intensywnie. Jesteś skoncentrowany na określonym celu, który jeszcze niedawno był nieosiągalny. Musisz uwierzyć we własne możliwości. Pamiętaj jednak, żeby po drodze do sukcesu nie zaniedbywać spraw codziennych.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Przypadkowa sytuacja sprawiła, że coraz częściej myślisz o wydarzeniach z przeszłości. Twoje myśli krążą wokół osoby z którą dawno temu straciłeś kontakt. Jeżeli czujesz, że Ci jej brakuje najwyższy czas, żeby się odezwać. Przejmij inicjatywę podejmując próbę odnowienia kontaktu. Nie masz nic do stracenia.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Czeka Cię dzień pełen niespodzianek. Ktoś przekaże Ci zaskakującą informację, przez którą zupełnie zmieni się Twoje podejście do konkretnej osoby. Wieczór sprzyja wyjściom i poznawaniem nowych ludzi. Nie siedź w domu, kiedy tryskasz tak pozytywną energią.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Twoja ciężka praca została wreszcie doceniona. Chociaż los wynagrodził Ci wszystkie trudy spróbuj nie spocząć na laurach. Stale poszerzaj swoją wiedzę i nie bój się zadawać pytania ludziom bardziej doświadczonym. Osiągnąłeś dużo lecz masz szansę na jeszcze więcej.

d2jjjsz

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Przypadkowy incydent odebrał Ci dużo wiary we własne możliwości. Najwyższy czas, żeby zmienić podejście. Nie możesz być wobec siebie aż tak krytyczny. Zamiast stresować się w samotności wyjdź do ludzi i porozmawiaj o swoich obawach. Gdy zrozumiesz, że podobne sytuacje są na porządku dziennym, poczujesz się zdecydowanie lepiej.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Zachowanie bliskiej osoby wyjątkowo zaczyna Cię drażnić. Pod wpływem osób trzecich zaczyna inaczej się zachowywać. Zamiast reagować gniewem, spokojnie wyjaśnij tą sytuację. Bądź asertywny i nie udawaj, że podobają Ci się działania, których tak naprawdę nie popierasz. W pracy poznasz nową osobę, która przyciągnie Twoją uwagę. Macie więcej wspólnego, niż Ci się wydaje.

d2jjjsz

Podziel się opinią

Share
d2jjjsz
d2jjjsz
Więcej tematów