Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 14.09.2018 (piątek)

Horoskop dzienny – 14.09.2018 (piątek). Zobacz, co czeka Cię w najbliższej przyszłości

Share
Horoskop dzienny  – 14.09.2018 (piątek)
Źródło: iStock.com
d38hdix

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Ktoś Ci imponuje i próbujesz usilnie podążać jego śladami. To błąd. Masz niebanalny charakter, a Twoja głowa jest pewna świetnych pomysłów. Musisz zaufać własnej intuicji zamiast próbować kopiować innych.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Dzisiejszy dzień sprzyja wszelkim wyjściom towarzyskim. Nie siedź w domu, ale otwórz się na ludzi. Czas spędzony wspólnie ze znajomymi naładuje Cię pozytywną energią. Pamiętaj jednak, że ktoś z Twojego grona ma wybuchowy charakter. Nie mieszaj się w wywołane przez niego konflikty.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Wreszcie zaczną rozwiązywać się sprawy, które od dłuższego czasu zaprzątały Ci głowę. Zrozumiesz, że czasem zbyt wszystko wpadasz w panikę, a wyjście z pozornie trudnej sytuacji jest prostsze niż Ci się wydaje. Dobrym doradcą będzie osoba spod znaku lwa.

d38hdix

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Dzisiaj będziesz duszą towarzystwa. Twoje pomysły przypadną do gustu znajomym i chętnie przystąpią do ich realizacji. Los sprzyja również poznawaniu nowych ludzi. Bądź otwarty i szczery, a zyskasz nowych przyjaciół.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Przez ostatni czas poddawałeś się przede wszystkim pracy i obowiązkom. Najwyższy czas, żebyś zadbał o siebie. To dobry moment na wszelkiego rodzaju zmiany. Dobrze udać się do fryzjera lub poddać różnego rodzaju zabiegom upiększającym. Warto pomyśleć również nad rozwojem intelektualnym np. przez naukę nowych języków.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Odwiedzi się gość, z którym od dłuższego czasu chciałaś porozmawiać. Wreszcie będziecie mieć okazję, żeby otworzyć się na wiele spraw. Spotkanie otworzy Ci oczy i pozwoli spojrzeć na nurtujące kwestie z zupełnie innego punktu widzenia.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Nie bój się podjąć ryzyka. Przed Tobą wyjątkowa szansa. Jeżeli będziesz pracowity i zdeterminowany osiągniesz sukces. Nie zniechęcaj się złośliwymi docinkami innymi. W kręgu Twoich znajomych są ludzie, którzy szczerze Cię wspierają.

d38hdix

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Poznasz nową osobę. Na początku nie przypadnie Ci do gustu, ale z czasem zrozumiesz, że zyskuje przy bliższym poznaniu. Podobne zainteresowania sprawią, że będziecie wspólnie realizować pasje. Bardzo szybko się do siebie zbliżycie.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Dziś będziesz mieć więcej czasu. To dobry moment na załatwienie spraw do których wcześniej nie miałeś się kiedy zabrać. Dokładnie przemyśl swoje działanie, a oszczędzić sobie pracy w tygodniu. Podobne podejście ma skorpion i chętnie dotrzyma Ci towarzystwa.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) To dobry okres na wszelkie wyjazdy i poznawanie nowych ludzi. Nie zamykaj się w wąskim kręgu znajomych. Masz wiele zainteresowań, a przez to szybko znajdujesz wspólny język z różnymi osobami. Los sprzyja również sprawom sercowym. Na horyzoncie pojawi się ktoś, to zawróci Ci w głowie.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Praca minie Ci wyjątkowo szybko, a obowiązków będzie mniej niż zwykle. To dobry czas na odpoczynek. Zarówno Twój umysł, jak i ciało wykazują oznaki przemęczenia. Nie zmuszaj się do wyjścia z domu, jeżeli nie masz na to ochoty. Musisz się zregenerować.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Jesteś ambitny i pracowity, co wyróżnia Cię na tle innych. Nie słuchaj ludzi, którzy próbują zawrócić Cię z obranej ścieżki. Jest właściwa. W niedługiej przyszłości możesz spodziewać się awansu, uważaj jednak na zazdrośników. Będzie ich więcej niż Ci się wydaje.

d38hdix

Podziel się opinią

Share
d38hdix
d38hdix
Więcej tematów