Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 02.10.2018 (wtorek)

Horoskop dzienny – 02.10.2018 (wtorek). Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny – 02.10.2018 (wtorek)
Źródło: iStock.com
d2vxn4z

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Zadbaj o zdrowie i zrób profilaktyczne badania. To również dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych. Postaraj się o zbilansowaną, bogatą w warzywa i owoce dietę. Ktoś z Twojego otoczenia sprowadza Cię na złą drogę. Nie powielaj cudzych błędów.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Dziś czekają Cię niespodziewane obowiązki, którym musisz stawić czoła. W ciągu dnia natkniesz się na osobę o której myślałeś od dłuższego czasu. Wykorzystaj okazję do rozmowy. Usłyszysz nowinę, która zupełnie Cię zaskoczy i zmieni Twój tok myślenia.

d2vxn4z

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Po okresie ciężkiej pracy to dobry moment na planowanie urlopu. Los sprzyja podróżom, nawet krótkim, weekendowym wyjazdom. Nowe otoczenie pozwoli Ci spojrzeń nie bieżące kwestie z dystansem. Staraj się mniej siedzieć w domu, a więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. To naładuje Cię pozytywną energią.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Dziś wszystkie barany są wybuchowe i rozdrażnione. Chociaż to trudne, staraj się trzymać nerwy na wodzy. Cierpliwi i spokojni zostaną dziś nagrodzeni. Negatywne emocje najlepiej wyładować w sporcie. Warto częściej odwiedzać siłownię.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Dawne uczucie zacznie stopniowo odżywać i chociaż wcale tego nie chcesz, coraz częściej zaczniesz myśleć o pewnej osobie. Zaprzątanie sobie głowy nic nie da. Najlepiej jak podejmiesz pewne krok. Przełam się i odezwij jako pierwszy. Nie masz nic do stracenia, a możesz sporo zyskać.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Dociekliwość się opłaci i w końcu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Mimo wszystko uważaj. Przez swój upór oraz zainteresowanie sprawami innych zaczynasz mieć opinię osoby wścibskiej. Udowodnij znajomym, że masz szczere intencje.

d2vxn4z

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Nie martw się na zapas, bo to tylko pogorszy sprawę. Masz jasny, klarowny plan, którego dobrze się trzymać. Pracujesz nad ciężkim projektem. W najbliższym czasie będziesz potrzebować pomocy. Los zweryfikuje na kogo możesz liczy c.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Przez swoje zachowanie wydajesz się zdystansowany i zamknięty na ludzi. Najwyższy czas, żeby zrobić coś dla innych. Otwórz się, nie odmawiaj spotkać, a nawet samemu je proponuj. Pogłębisz relacje z wartościowymi osobami.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Problemy w pracy zaczną stopniowo przenosić się na życie prywatne. To błąd. Musisz odgrodzić dwie sfery życia, bo staną się one irytujące dla Twoich najbliższych. Pamiętaj, żeby w najbliższym czasie nie decydować się na większe wydatki. W zaistniałej sytuacji lepiej oszczędzać na czarną godzinę.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Przestań pracować za innych. Jesteś uparty, pracowity i bistry, co dostrzega wiele ludzi. Mało brakuje, a zaczną Cię wykorzystywać. Bądź asertywny i skup się na własnych obowiązkach. Przed Tobą dużo pracy i wyzwania w życiu prywatnym. Nie zaprzątaj sobie głowy problemami innych.

d2vxn4z

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) To zdecydowanie Twój dzień. Masz sto pomysłów na minutę, czym zaimponujesz przełożonemu. Odkryjesz w sobie głęboko skrywane pokłady kreatywność. Nie skupiaj się na biernych czynnościach lecz wykorzystaj wyjątkową passę.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Przestań rozpamiętywać wydarzenia z przeszłości. Czasu nie cofniesz, możesz co najwyżej zepsuć sobie nerwy. Wkraczasz w nowy etap, w którym dobrze jest postawić na samorozwój. Zapisz się na jakiś kurs, ćwicz języki, szukaj alternatywnych rozwiązań w pracy. Próbuj nowych rzeczy, a zyskasz cenne umiejętności i zaimponujesz innym.

d2vxn4z

Podziel się opinią

Share
d2vxn4z
d2vxn4z
Więcej tematów