Trwa ładowanie...
Grzegorz Schetyna gościem programu "Tłit"

Grzegorz Schetyna gościem programu "Tłit"

Program "Tłit" od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Prowadzi Patrycjusz Wyżga, a naszym gościem jest Grzegorz Schetyna, były szef Platformy Obywatelskiej.
Share
d3w1odz

Z Grzegorzem Schetyną porozmawiamy m.in. o kryzysie w Platformie Obywatelskiej. Niedawno z partii odeszła Joanna Mucha. Posłanka zasiliła szeregi Polski 2050 Szymona Hołowni i jest już drugą parlamentarzystką, która dołączyła do powstałego kilka miesięcy temu ugrupowania. Pierwszą była Hanna Gill-Piątek.

- Moje drogi z PO od jakiegoś czasu się rozchodziły - przyznała w Sejmie Joanna Mucha. Z kolei lider Platformy Borys Budka poinformował w niedzielę, że nie wiedział wcześniej o odejściu swojej byłej koleżanki z partii. - O odejściu Joanny dowiedziałem się z mediów, niestety nie było rozmowy. Natomiast doceniam to, że Joanna - jako doświadczona parlamentarzystka - swoje zastrzeżenia zgłaszała wewnątrz i nie zamierza rozmawiać o swoich motywach zewnętrznie - powiedział Budka.

Polityk stwierdził też, że w PO jest prawdopodobnie jeszcze kilka osób, które nie są zadowolone z pełnionych obecnie funkcji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3w1odz

Podziel się opinią

Share
d3w1odz
d3w1odz
Więcej tematów