Trwa ładowanie...
d26qch7
d26qch7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Fragment samolotu spadł na centrum handlowe

Kawałek samolotu spadł na ziemię w pobliżu Miami na Florydzie. Jak informują lokalne władze - nikt nie odniósł obrażeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d26qch7

Panel o długości pięciu metrów oderwał się od samolotu i wylądował przed podmiejskim kompleksem handlowym w Doral, blisko Miami (stan Floryda, południowy-wschód USA); nikt nie ucierpiał - poinformowały lokalne władze.

Kawałek samolotu linii Atlas Air odpadł, gdy maszyna podchodziła już do lądowania - stwierdziła Federalna Administracja Lotnicza (FAA).

Atlas Air specjalizuje się w przewozie towarów. Samolot leciał z Santiago (Chile); agencje nie podają gdzie wylądowała zdekompletowana maszyna. Obyło się bez zniszczeń, a samolot wylądował bezpiecznie.

FAA prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

d26qch7

Podziel się opinią

Share

d26qch7

d26qch7
Więcej tematów