WP

ELLE: stylowe trofea rozdane

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Miesięcznik ELLE po raz trzeci rozdał swoje Trofea - nagrody za styl i elegancję. Wyróżnienia przyznane zostały w kategoriach: najbardziej stylowa gwiazda filmowa, telewizyjna, najbardziej stylowa gwiazda pop, najbardziej stylowy polityk, najlepszy polski projektant mody, najlepsza polska modelka oraz najbardziej stylowe miejsce. Osobna nagroda czekała na postać ulubioną przez czytelniczki miesięcznika, przyznaną w kategorii "Kogo kocha ELLE?".

Naczelna pisma Marzena Wilkanowicz-Devoud, prezentując zwycięzców, powiedziała: To nagrody za klasę, styl, za to, że są wierni swoim marzeniom i realizują je z wyczuciem, inspirując nas przy tym.

Za miejsce, w którym warto bywać (wirtualnie), czytelniczki ELLE uznały Fashion TV - kanał telewizyjny poświęcony modzie. Najlepszą polską modelką 2000 r. została obwołana Małgosia Bela, a spośród gwiazd muzyki pop za szyk nagrodzono Edytę Górniak. Za elegancję w wydaniu telewizyjnym doceniono Huberta Urbańskiego, który przed odebraniem statuetki musiał przez chwilę wczuć się w rolę zawodnika teleturnieju "Milionerzy" i odpowiedzieć na zadane przez prowadzących pytanie.

WP

Politykiem obdarzonym największym wdziękiem okazał się Bronisław Geremek. Polityka rzadko kojarzy się ze stylem. A trzeba ją uprawiać z klasą. Skoro ten styl został dostrzeżony w mojej politycznej obecności, to bardzo się cieszę - powiedział dyplomata, przyjmując brązowy posążek. W kategorii "najbardziej stylowa gwiazda filmowa" wygrała Maja Ostaszewska, a nagrody za awangardowe kolekcje mody otrzymali ex equo Teresa Seda i Arkadius. Wybór czytelniczek ELLE padł też na Macieja Stuhra jako na idola polskich kobiet.(kar)

Polub WP Wiadomości
WP
WP