Trwa ładowanie...
d28t3ci

Co w TV? Program TV na dziś (19.07.2018)

Zobacz, jakie filmy polecamy dziś w TV (czwartek, 19.07.2018). Seriale, Komedie, thrillery, horrory, filmy akcji – sprawdź ramówkę i zdecyduj, który film lub serial warto obejrzeć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co w TV? Program TV na dziś (19.07.2018) (iStock.com)
d28t3ci

Fanom filmów sensacyjnych dziś w TV polecamy film z niezastąpionym Eddie’m Murphy’m „Zemsta cieciów”. Tym, którzy preferują komedie i dobre kino francuskie proponujemy słynny film „Goście, goście”, a z gatunku komedii romantycznych można będzie obejrzeć film „Inna kobieta”. Dziś w TV emitowany będzie również horror „Zagłada”. Dziś można będzie także obejrzeć odcinki takich seriali jak „Leśniczówka”, „Na Wspólnej” oraz „Kości”.

"Zemsta cieciów" – 19 lipca 22:30 – TVN

Opis filmu: Pracownicy ochrony luksusowego apartamentowca w Nowym Jorku dowiadują się, że zostali oszukani przez pracodawcę. Odkładane przez nich oszczędności zostały zdefraudowane. Rządni zemsty, wściekli ochroniarz opracowują skok, dzięki któremu odzyskają równowartość utraconych pieniędzy.

d28t3ci

"Goście, goście" – 19 lipca 22:15 – TV Puls

Opis filmu: Podczas wyprawy krzyżowej rycerz Godefroy ratuje życie królowi. Nagrodą za jego oddanie jest możliwość poślubienia ukochanej Frenegondy. Po spożyciu podanego przez wiedźmę halucynogennego środka Godefroy zabił ojca narzeczonej. Szlachcic pragnąc naprawiać swój błąd postanawia poprosić maga o pomoc. Wraz z giermkiem chce cofnąć się w czasie, ale niestety, w wyniku pomyłki zostaje przeniesiony do czasów współczesnych.

"Inna kobieta" – 19 lipca 20:10 – TVN

Opis filmu: Nowojorska prawniczka Carly wyryła na ścianie zasady, którymi kieruje się odnośnie związków. Zakochuje się w Marku, któremu postanawia zrobić niespodziankę. Po przyjeździe do jego domu w Connecticut odkrywa, że mężczyzna jest żonaty. Zszokowana kobieta zaprzyjaźnia się z jego żoną i razem opracowują plan zemsty na niewiernym mężczyźnie.

d28t3ci

"Zagłada" – 19 lipca 22:55 – TV4

Opis filmu: Po wielu latach nieobecności Laura postanawia wrócić w rodzinne strony. Po przyjeździe do dowiaduje się, że jej ojciec ma problemy finansowe, a były mąż rzucił pracę i kupił ziemię. Kobieta postanawia zostać przewodnikiem po okolicznych mokradłach. Podczas jej pierwszej wycieczki turyści zostają niespodziewanie zaatakowani przez tajemniczego stwora.

d28t3ci

Podziel się opinią

Share

d28t3ci

d28t3ci
Więcej tematów