Trwa ładowanie...
d1su451
bułgaria
02-03-2002 10:47

Bułgarska rezydencja Putina

Prezydent Rosji Władimir Putin będzie miał prawdopodobnie rezydencję na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego - poinformowały bułgarskie media. Przedstawiciele władz gminnych w Neseberze szukają odpowiedniej lokalizacji.

Share
d1su451

W wielu bułgarskich dziennikach jest to informacja numer jeden. Gazety powołują się na burmistrza tego miasta, który przeprowadził rozmowy wstępne i otrzymał oficjalne pismo w tej sprawie od administracji rosyjskiego prezydenta. Oczekuje się, że samorząd gminy podejmie decyzję o udostępnieniu terenu w ciągu najbliższego tygodnia.

Planuje się wybudowanie dwuskrzydłowego, luksusowego hotelu, z restauracją, nocnym barem, kawiarnią i salami gimnastycznymi. Byłaby to pierwsza zagraniczna rezydencja rosyjskiego prezydenta poza obszarem Wspólnoty Niepodległych Państw.

Splendor, reklama i co za tym idzie - większe zyski z turystyki to korzyści, jakie może z tego wszystkiego mieć nie tylko Neseber. Z pewnością zwiększy się liczba Rosjan wypoczywających na tutejszym wybrzeżu, którzy w ostatnich latach zajmują drugą po Niemcach po względem liczebności pozycję wśród turystów odwiedzajacych Bułgarię i chętniej niż Niemcy wydają pieniądze. (aka)

d1su451
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1su451
d1su451
Więcej tematów