Trwa ładowanie...
d4jb4yo

Białoruś: podziękowanie ZPB

Związek Polaków na Białorusi opublikował podziękowania dla kończącego misję Sylwestra Szostaka, konsula generalnego RP w Grodnie:

d4jb4yo
d4jb4yo

Podziękowania Wielce Szanownemu Panu Sylwestrowi Szostakowi Konsulowi Generalnemu RP w Grodnie za owocną współpracę i wszechstronną pomoc Polakom na Grodzieńszczyźnie. Pana ogromne zaangażowanie w sprawy odrodzenia świadomości narodowej Polaków na Grodzieńszczyźnie zasługuje na szczere słowa wdzięczności i uznania. Pomocną dłoń i wsparcie duchowe, okazywane przez Pana, z wdzięcznością pamiętają działacze ZPB i nauczyciele, kombatanci i młodzież, akowcy i harcerze, sybiracy i dzieci oraz wielkie grono Polaków z Grodzieńszcyzny, które miało okazję Pana poznać.

Działalność dyplomatyczna Pana jest wzorowym przykładem tego, jaka powinna być opieka i pomoc Państwa Polskiego swoim Rodakom, którzy zostali poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. Wyrażamy nadzieję, że na nowym stanowisku Pan także będzie udzielał wszelkiego możliwego wsparcia i pomocy Polakom mieszkającym na Białorusi.

W imieniu Polaków z Grodzieńszczyzny prezes ZPB dr Tadeusz Kruczkowski.

d4jb4yo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jb4yo
Więcej tematów