Trwa ładowanie...
Beata Kempa gościem programu "Tłit"

Beata Kempa gościem programu "Tłit"

Zapraszamy na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gościem programu jest europosłanka PiS Beata Kempa (Solidarna Polska).

Share
dw46n2q

Co dziś w programie? Seksafera w Brukseli. W gejowskim seks-party uczestniczył europoseł Jozsef Szajer, jeden z założycieli węgierskiego Fideszu i bliski współpracownik premiera Viktora Orbana. Przed policją uciekał po rynnie. Po ujawnieniu skandalu zrezygnował z mandatu europosła.

- Na moich imprezach pojawia się wiele osób publicznych z różnych krajów, w tym polscy politycy z Prawa i Sprawiedliwości. Mają rodziny i od początku proszą, żeby utrzymać ich udział w gejowskiej orgii w tajemnicy. Przyjeżdżają z Warszawy kilka razy do roku - mówi w rozmowie z Onetem David Manzheley, organizator imprezy, na której obecny był węgierski eurodeputowany.

- Mamy polityków z Ukrainy, Francji, Niemiec, Holandii, Luksemburga, Szwajcarii, czy Hiszpanii. Najczęstszymi gośćmi są jednak Polacy i Węgrzy - opowiada.

dw46n2q

Weto dla unijnego budżetu. "Kaczyński stał się zakładnikiem Ziobry" - mówi polityk PiS w jedynkowym tekście Agaty Kondzińskiej i Tomasza Bieleckiego w "Gazecie Wyborczej". "Jeśli uda się wypracować z Unią jakiś kompromis, Zbigniew Ziobro znów zacznie bujać łódką, szantażować wyjściem z koalicji. A może rzeczywiście ostatecznie się na to zdecyduje. Jeśli Morawiecki zawetuje budżet, Ziobro ogłosi się skutecznym politykiem, który dawno to przewidział. I zapyta, komu potrzebny taki premier, na dodatek zużyty walką z pandemią" - twierdzi jeden z rozmówców "GW".

Ważny polityk obozu władzy dodaje: "Jarosław Kaczyński jest coraz bardziej rozczarowany ewolucją Unii, stał się zakładnikiem Ziobry. Broni jego nieudanych reform sądowych, bo wiadomo, że sam sygnował te zmiany”. Czy dojdzie do porozumienia w ramach koalicji rządzącej?

dw46n2q

Podziel się opinią

Share
dw46n2q
dw46n2q
Więcej tematów