WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
sld
16-04-2004 (17:40)

Z SLD do SdPl i z powrotem

Posłanka Joanna Grobel-Proszowska opuściła klub parlamentarny SdPl i wróciła do klubu SLD. Według szefowej klubu SdPl, Jolanty Banach, powodem decyzji posłanki było niezadowolenie ze współpracy ze Stanisławem Janasem - oboje byli pełnomocnikami SdPl na Podkarpaciu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Chodziło o to, kto jest pełnomocnikiem pierwszym, a kto drugim - wyjaśniła Banach. A w SdPl wszyscy są równorzędni - zaznaczyła. "Być może pani Grobel-Proszowska rozumie tę nową partię jako SLD bis, czyli taką, która dzieli funkcje i obdarza władzą, a tu się współpracuje z koleżankami i kolegami w sposób cywilizowany" - powiedziała Banach.

Zdaniem rzecznika klubu SLD, Bronisława Cieślaka, ten przypadek powrotu do SLD jest symptomatyczny. "Co będzie dalej, zobaczymy" - powiedział.

Po powrocie Grobel-Proszowskiej klub SLD liczy 158 posłów, a klub SdPl - 33.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP