ycipk-2z121f
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wojciechowski prezesem PSL


Janusz Wojciechowski został wybrany na nowego prezesa PSL. Poparło go 412 delegatów kongresu
Stronnictwa. Na jego kontrkandydata Janusza Piechocińskiego
głosowało 329 delegatów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kalinowski i Janusz Wojciechowski
Jarosław Kalinowski i Janusz Wojciechowski (PAP)
ycipk-2z121f

Łącznie w głosowaniu wzięło udział 758 delegatów, oddano 741 ważne głosy.

Z ponownego ubiegania się o fotel szefa PSL zrezygnował na początku obrad kongresu dotychczasowy prezes ugrupowania Jarosław Kalinowski.

"Życzę Januszowi Wojciechowskiemu sukcesów i będę go wspierał" - powiedział ustępujący prezes PSL Jarosław Kalinowski. Podkreślił, że wszyscy powinni wspierać nowego prezesa i przestać dyskutować, kto i jak. "Jeśli będziemy decydować razem, to Polskie Stronnictwo Ludowe wygra" - dodał.

ycipk-2z121f

Ustępujący prezes zaznaczył też, że o wyborze nowego szefa nie można mówić w kategoriach dobrego, czy złego wyboru. "Kongres wybrał, to jest nasz prezes i naszym obowiązkiem jest go wspierać" - powiedział.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2z121f

ycipk-2z121f
ycipk-2z121f