Trwa ładowanie...
wojciech maksymowicz

Wojciech Maksymowicz gościem programu "Tłit"

Zapraszamy na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gościem programu jest prof. Wojciech Maksymowicz (Porozumienie, KP PiS).

Share
Wojciech Maksymowicz gościem programu "Tłit"
Źródło: WP
d3zkfk8

Co dziś w programie? Najnowsze informacje Ministerstwa Zdrowia to wciąż alarmujące liczby nowych zakażeń. W czwartek odnotowaliśmy największy dobowy przyrost zakażonych od początku epidemii - aż 35 251. Zmarło ponad 600 osób. Sytuacja epidemiczna w Polsce jest coraz trudniejsza. Główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban zapowiedział w czwartek w rozmowie z Radiem ZET, że będzie rekomendował wprowadzenie zakazu przemieszczania się i godzinę policyjną.

d3zkfk8

O zdanie na ten temat zapytamy naszego gościa prof. Wojciecha Maksymowicza. - Sytuacja jest sytuacją wymagającą koncentracji na zabezpieczeniach wszystkich ludzi, pilnowaniu się nawzajem, sytuacją, którą jasno przewidywałem półtora miesiąca temu, przekazując takie informacje członkom władzy - mówił u nas w programie dwa tygodnie temu.

Jego zdaniem luzowanie obostrzeń było w pewnym momencie zbyt głębokie. Jak obecnie ocenia sytuację? Czy rząd Mateusza Morawieckiego radzi panuje na epidemią?

d3zkfk8

Podziel się opinią

Share
d3zkfk8
d3zkfk8
Więcej tematów