Trwa ładowanie...
dkp0jmk

We wtorek ślub Paula McCartneya

Paul McCartney i Heather Mills (AFP)
We wtorek na terenie posiadłości Leslie Castle odbędzie się ślub byłego Beatlesa Paula McCartneya z modelką Heather Mills. Posiadłość znajduje się w hrabstwie Monaghan na granicy Irlandii Płn. z Republiką Irlandii w pobliżu spokojnej wsi Glaslough.

Share
dkp0jmk

Para ogłosiła swe zaręczyny w lipcu. Wydarzenie było trzymane w ścisłej tajemnic. Według nieoficjalnych pogłosek McCartney miał poinformować grupę swoich najbliższych przyjaciół, żeby po 6 czerwca nie planowali żadnych ważnych spotkań.

Ślub legendy rocka, 59-letniego McCartney'a i byłej modelki, 34-letniej Mills odbędzie się w kościele Św. Salvatora na terenie Zamku Leslie. Później planowane jest przyjęcie, na które zaproszono 300 gości.

Wokół XVII-wiecznego zamku, przebudowanego za czasów królowej Wiktorii, zaostrzono już środki bezpieczeństwa.

Pałac otoczony ogrodami i parkiem o powierzchni 405 hektarów jest popularny wśród ekscentryków. W 14 pokojach gościnnych nie ma telewizorów, telefonów, ani wygód uznawanych za standardowe. Jest za to lądowisko dla helikopterów i straszący gości duch żołnierza, który poległ w 1914 roku we Francji.

dkp0jmk

Gazety bulwarowe były w ostatnich dniach pełne informacji o rzekomych nieporozumieniach między narzeczonymi. Jedna z nich podała, że po scysji przez okno pokoju hotelowego na Florydzie miał wylecieć pierścionek zaręczynowy wyceniony na 15 tys. funtów. Personelowi hotelowemu zaoferowano wysoką nagrodę za jego odnalezienie.

Według brytyjskiego Evening Standard, pierścionek wyleciał przez okno dlatego, że Mills wyczytała gdzieś, iż przy produkcji biżuterii w Indiach, skąd pochodzi pierścionek, zatrudnia się dzieci. Wiadomość ta przybiła również McCartneya, który miał obawiać się negatywnego rozgłosu z tego powodu.

59-letni McCartney spotkał 34-letnią Heather Mills przed trzema laty i zaręczył się z nią w lipcu ubiegłego roku. Mills jest działaczką lobby domagającego się zakazu stosowania, produkowania i magazynowania min przeciwpiechotnych. W 1993 roku straciła stopę w wypadku drogowym. (an)

dkp0jmk

Podziel się opinią

Share
dkp0jmk
dkp0jmk
Więcej tematów