Trwa ładowanie...

Warszawski Jarmark Świąteczny [PROGRAM]

Na warszawiaków czekać będzie iluminacja świetlna, świąteczna atmosfera i pyszne jedzenie.

Warszawski Jarmark Świąteczny [PROGRAM]
d28z41z
d28z41z

28 listopada, w ramach Zimowego Narodowego, przy PGE Narodowym, po raz drugi stanie Warszawski Jarmark Świąteczny – oficjalny jarmark stolicy. Iluminacja świetlna, świąteczna atmosfera i pyszne jedzenie, to jedne z wielu propozycji czekających na gości. W tym roku, dodatkowo, organizatorzy przygotowali odwiedzającym bogaty program weekendowych atrakcji, które przeniosą ich w świąteczny klimat.

W ubiegłym roku po raz pierwszy warszawiacy i goście odwiedzający stolicę mogli spędzić wyjątkowy czas na Warszawskim Jarmarku Świątecznym, wzorowanym na najlepszych, wiedeńskich jarmarkach. Urokliwe budki z pysznym jedzeniem i magiczna atmosfera tego miejsca sprzyjały przedświątecznym spotkaniom.

- Po ubiegłorocznym sukcesie Warszawskiego Jarmarku Świątecznego zdecydowaliśmy się również w tym roku przygotować warszawiakom wyjątkowe miejsce spotkań, w którym będzie można zrobić przedświąteczne zakupy, skosztować wyjątkowych potraw, a przede wszystkim pobyć ze sobą. Zadbaliśmy również o bogaty program weekendowych atrakcji, jak np. mikołajki dla najmłodszych, czy wspólne kolędowanie – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Warszawski Jarmark Świąteczny jest oficjalnym jarmarkiem stolicy. Jego partnerami są Miasto Stołeczne Warszawa i PL.2012+, operator Narodowego . Świąteczne budki powstaną przy bramie głównej nr 2, przed PGE Narodowym i będą czynne od 28 listopada do 24 grudnia.

d28z41z

Program na weekend

28.11, sobota - Lasy Państwowe zapraszają na stoisko, na którym będzie można samodzielnie zrobić świąteczny leśny stroik, dowiedzieć się, jaką choinkę wybrać na Święta, skosztować leśne przysmaki, a nawet spróbować swoich sił, jako drwale!

29.11, niedziela - Od godziny 11.00 na scenie pojawi się Paweł Stasiak – wokalista zespołu Papa D., który wykona kilka niezapomnianych przebojów. Na zakończenie pierwszego weekendu wystąpi Teatr N.O.R.A. z repertuarem Agnieszki Osieckiej i przebojami okołoświątecznymi.

d28z41z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28z41z
Więcej tematów