Trwa ładowanie...

VIII Falenicka Giełda

Czyli przedświąteczny pchli targ z prawdziwego zdarzenia

VIII Falenicka Giełda
d3cr3l5
d3cr3l5

Zima zbliża się do końca. Wkrótce marzec, zaczniemy myśleć o Świętach Wielkanocnych i… wiosennych porządkach. Nadchodzi czas przeglądania szaf, piwnic i garaży. Czy aby wszystko jest nam potrzebne? A jeśli nie – to co z tym zrobić? Wyrzucić szkoda…

Znacznie lepiej pojechać do Falenicy, by nieco podreperować rodzinny budżet. Tam, na terenie Szkoły Podstawowej nr 124 im. Stanisława Jachowicza przy ul. Bartoszyckiej 45/47 17 marca, w godz. 10 – 15, odbędzie się kolejna, VIII Falenicka Giełda. To doskonała okazja, by sprzedać ubrania dla dorosłych i dla dzieci, książki, płyty CD, DVD z filmami i bajkami, zabawki – od grzechotek po okazałe pojazdy na pedały, foteliki samochodowe, sprzęt domowy i sportowy, rowery i hulajnogi, narty, łyżwy, sanki i inne rzeczy już nieużywane, ale w dobrym stanie, które mogą przydać się innym. Kupujący, za niewielkie pieniądze, często za przysłowiową złotówkę, mogą nabyć w Falenicy często prawdziwe rarytasy np. winylowe płyty, gramofony, stare radia czy antyki, a także zupełnie nowe rzeczy, jeszcze z metkami – nietrafione prezenty. Są też gry planszowe i komputerowe, krótko mówiąc – dla każdego coś przydatnego.

By umilić pobyt, zarówno sprzedającym, jak i kupującym, w czasie Giełdy działa kawiarenka z ciepłymi i zimnymi napojami, pysznymi, domowymi ciastami i smakowitymi galaretkami.

Warto nie tylko samemu przyjść, ale zachęcić przyjaciół i znajomych, by w niedzielę, 17 marca, odwiedzili Falenicką Giełdę, jeśli nie jako sprzedający, to jako kupujący. Rozstawianie stoisk od godz. 9.00, opłaty za stoisko w wysokości 15 zł wnoszą sprzedający, w sekretariacie szkoły do piątku – 15 marca, ewentualnie na miejscu, w dniu Giełdy.

d3cr3l5

Kolejna Giełda jest zaplanowana na 21 kwietnia, a więcej informacji można uzyskać w sekretariacie Szkoły tel. 22 872 91 18 lub na jej stronie internetowej www.sp124.waw.pl

d3cr3l5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cr3l5
Więcej tematów