Trwa ładowanie...

Targi Slow Weekend

Rób zakupy lokalnie, zdrowo i mądrze - czyli alternatywa dla przedświątecznej gorączki w centrach handlowych

Targi Slow Weekend
d3mcb98
d3mcb98

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, czyli pod kątem aktywności zakupowej najgorętszy czas w roku. Może tym razem uda się nie zwariować w kilometrowych kolejkach hałaśliwych centrów handlowych? Jest na to sposób - dwudniowe Targi Slow Weekend w Soho Factory. Jest to największa *impreza promująca trend ‘slow’ w Polsce, podczas której swoje projekty, produkty i wyroby zaprezentuje *ponad 300 projektantów, twórców i producentów reprezentujących Slow Fashion, Slow Food i Slow Design. Oznacza to, że wszystko, co będzie można dostać na targach będzie nosić znak jakości ‘slow’, czyli pochodzi od lokalnych rodzimych producentów, należy do limitowanych unikalnych serii i jest świetnej jakości.

Zobacz także: Targi mody OCH!BAZAR!

Lokalnie, Zdrowo, Mądrze. Takie hasło towarzyszyć będzie pierwszej edycji Slow Weekendu. Na imprezie pojawią się projektanci odzieży, biżuterii i akcesoriów, a dla dzieci swoje produkty zaoferują *producenci zabawek i ubrań. Osobna strefa przeznaczona jest dla *projektantów mebli i artykułów *wyposażenia domu**. Nie zabraknie także n**aturalnych kosmetyków. Polskie święta to obficie zastawiony stół, dlatego na Slow Weekend znajdzie się bogato rozbudowana strefa z lokalną, zdrową żywnością sprzedawaną bezpośrednio przez jej producentów. Dodatkową halę zagospodarują warszawskie *foodtrucki, dzięki czemu będzie można spróbować pysznego Slow Foodu na ciepło również na miejscu.

W związku z tym, że Święta to wyjątkowy czas, w którym nie można zapomnieć o innych, wraz z Fundacją SOS Wioski Dziecięce w ramach Targów Slow Weekend zostanie zorganizowana wyjątkowa akcja charytatywna. Symboliczną dobrowolną cegiełką wstępu dla gości będzie prezent dla podopiecznych Fundacji, czyli dzieci w wieku 5-18 lat. Mogą to być dowolne nowe rzeczy, od artykułów szkolnych, po słodycze, ubrania i zabawki. Nie jest to zbiórka darów, ale prawdziwe prezenty, które chcielibyśmy dać swoim dzieciom, rodzinie, czy młodszym przyjaciołom. Olbrzymi worek Świętego Mikołaja powędruje do tych, których gwiazdkowe listy życzeń są często najdłuższe.

d3mcb98

Organizatorem Slow Weekend jest Slow Market, który ma na swoim koncie dwie edycje Targów Mody Slow Fashion. Grudniowa edycja Slow Weekend wspierana jest przez Żarcie Na Kółkach, organizatora sześciu edycji największego zjazdu food trucków w Polsce. Strefę muzyczną i barową organizują Hocki Klocki / nad Wisłą. Partnerem Strategicznym jest Soho Factory.* Wawalove.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.*

Targi Slow Weekend

13-14 grudnia 2014, Soho Factory 10:00 - 20:00, wstęp wolny


d3mcb98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mcb98
Więcej tematów