Trwa ładowanie...

Ryanair wraca do Modlina!

Będą także dwa nowe połączenia - do Salonik i Alicante

Ryanair wraca do Modlina!
d26zwr5
d26zwr5

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair od 30 września tego roku powrócą na podwarszawskie lotnisko w Modlinie - zapowiedzieli dzisiaj na konferencji prasowej przedstawiciele przewoźnika oraz lotniska. Dotychczas irlandzki przewoźnik zapowiadał, że na Okęciu zostaje do 26 października . Teraz okazało się, że stanie się to już 30 września. Rozmowy z przewoźnikiem były długie, ale dzięki temu udało nam się wypracować warunki korzystne dla obu stron – powiedział Piotr Okienczyc, prezes zarządu spółki Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin.

Już wczoraj rano z systemu rezerwacyjnego Ryanair zniknęły loty z Lotniska Chopina w Warszawie od 30 września włącznie. Wszyscy pasażerowie, którzy zarezerwowali loty do / z Warszawy Chopin od 30 września 2013 r., będą teraz podróżować do / z Warszawy Modlin. E-mail dotyczący przeniesienia lotów oraz zmiany rezerwacji/zwrotu kosztów został wysłany do wszystkich zainteresowanych osób.

Aby nie ponieść istotnych konsekwencji, przewoźnik o zmianie portu musi powiadomić pasażerów nie później niż na dwa tygodnie przed podróżą. W takiej sytuacji zazwyczaj proponuje zwrot wydatków poniesionych na bilet lub akceptację nowej trasy - informuje serwis Fly4Free.

Na dzisiejszej konferencji obecny był również wiceprezes Ryanaira Michael Cawley. Ogłosił, że latem linia powiększy siatkę połączeń o loty do Alicante w Hiszpanii i Salonik w Grecji. Z Modlina realizowanych będzie 26 tras. Ryanair chce w ciągu roku z tego lotniska przewozić 1,3 mln pasażerów. Irlandzki przewoźnik wraca na to lotnisko po ponadpółrocznej przerwie.

d26zwr5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26zwr5
Więcej tematów