Trwa ładowanie...

Roxette wystąpi na Torwarze!

W czerwcu przyszłego roku

Roxette wystąpi na Torwarze!
d5nhu7o
d5nhu7o

Roxette znowu w Warszawie! Gwiazdy szwedzkiego wystąpią 22 czerwca 2015 roku na Torwarze. Bilety w sprzedaży od 12 listopada. To niesamowite, że możemy powrócić na europejskie sceny. Odzew jaki otrzymujemy od naszej publiczności przez te wszystkie lata jest niesamowity i nie możemy się doczekać, aby ponownie spotkać się z fanami. Czekamy na Was w Europie - mówią muzycy.

Roxette podczas swojej przyszłorocznej trasy koncertowej zagra 29 koncertów w 18 różnych krajach. Trasa ta będzie podsumowaniem 30-letniej kariery grupy, gdyż w 2016 roku przypada 30. rocznica istnienia zespołu. Dlatego też trasa została nazwana "The XXX Anniversary Tour".

Minęło 25 lat od przełomowego singla Roxette "TheLook" który zdobył pierwszą pozycję na Billboard Singles Chart (marzec 1989). Również przeboje "Listen To Your Heart", "It Must Have Been Love" i "Joyride" zdobyły pozycje numer 1 w USA, dzięki czemu Roxette stało się jednym z największych zespołów popowych naszych czasów. Grupa sprzedała ponad 75 milionów albumów – a ta liczba zwiększa się codziennie.

d5nhu7o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5nhu7o
Więcej tematów