Trwa ładowanie...

Przekąski Zakąski zamknięte!

Bistro od ubiegłego weekendu jest nieczynne. Zniknął szyld, a drzwi są zamknięte. Co się dzieje?

Przekąski Zakąski zamknięte!
d2u3qp2
d2u3qp2

Zła wiadomość dla fanów szybkiej wódeczki, gzika, nóżek w galarecie i pana Romana. Przekąski Zakąski nieczynne! Brak szyldu i zamknięte drzwi witają zdezorientowanych klientów lokalu od ubiegłego weekendu. Ani tam, ani na oficjalnym Facebooku lokalu nie ma żadnej informacji na temat przyczyny takiego stanu rzeczy.

Zamknięcie Przekąsek Zakąsek może mieć związek z remontem Hotelu Europejskiego, na którego parterze mieści się kultowe bistro. Czy Przekąski Zakąski zmienią lokalizację? Wskazówką może być informacja wisząca w oknach znajdującej się obok i również zamkniętej restauracji U Kucharzy, należącej również do Adama Gesslera. Jest tam napisane, że zostanie ona przeniesiona do hotelu Ambasador w Alejach Ujazdowskich 8 - informuje Gazeta Stołeczna.

Przekąski Zakąski powstały w 2006 roku. 7 lat wystarczyło, by stały się jednym z najbardziej znanych miejsc stolicy i zyskały status kultowego. Miejsce czynne było przez 24 godziny na dobę, a cennik był prosty - napijesz się tutaj za 4zł, a zjesz za 8zł. Bistro serwowało tradycyjne zakąski typu śledzik czy tatar. Miejsce rozpoczęło modę na nowy format lokali gastronomicznych. *Pomysł Przekąsek Zakąsek był wielokrotnie powielany, a podobne miejsca zaczęły jak grzyby po deszczu wyrastać nie tylko w stolicy, ale i w innych miastach Polski. *

A Wy lubicie bistro przy Krakowskim Przedmieściu? Macie jakieś ciekawe wspomnienia z nim związane?

d2u3qp2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u3qp2
Więcej tematów