Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Kava i Vino

W głównej sali zachwyca generowana algorytmicznie struktura, składająca się z ponad tysiąca dwustu drewnianych elementów o różnej długości

Nowe miejsce: Kava i Vino
d2j98fl
d2j98fl

W Alejach Jerozolimskich, w samym centrum, otworzyło się nowe miejsce -* kawiarnia i winiarnia w jednym. *Lokal został zaprojektowany przez znanych architektów Annę Dobek i Mateusza Wójcickiego (we współpracy z A. Białobrzewską i T. Boczko). Eleganckie, utrzymane w kolorach szarości wnętrze gości w swojej głównej sali generowaną algorytmicznie strukturę, składającą się z ponad tysiąca dwustu drewnianych elementów o różnej długości. Wystroju dopełniają drewniane meble stworzone we współpracy ze stolarzem artystycznym Szymonem Sławcem i Andrzejem Pietrzakiem.

Oprócz kawy i wina możemy tam sprobować* przekąsek, które idealnie zgrywają się z tymi napojami. Do wina można zamówić na przykład talerze wędlin, serów hiszpańskich i włoskich, bruschetty czy tortille. Jest też *menu śniadaniowe, na słodko lub na słono. Ponadto można zjeść tu także coś na ciepło - oprócz stałych propozycji każdego dnia znajdziemy tu także coś nowego. Jest tu też mały kącik z winami, gdzie możemy coś sobie wybrać, kupić i zabrać do domu. Ceny win zaczynają się od trzydziestu kilku złotych.

Kava i Vino to nowe miejsce, w którym można napić się najlepszego wina w mieście, dostarczanego przez znanego dystrybutora Roberta Mielżyńskiego i posmakować* kawy Dallmayr, do której daleko wielu warszawskim kawiarniom - reklamują się właściciele - W ofercie znajdują się również przekąski tworzone na *świeżym pieczywie, dostarczonym specjalnie dla Kavy i Vina przez lubianą bistro-piekarnię Petit Appetit na Nowym Świecie.

Kava i Vino,

Al. Jerozolimskie 42

d2j98fl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j98fl
Więcej tematów