Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Jakie Taco?

Mobilny, meksykański street food

Nowe miejsce: Jakie Taco?
d7lmuhu
d7lmuhu

Świeże zioła, tortilla kukurydziana gluten free, tortilla pszenna i razowa bez konserwantów, sosy domowej roboty, grillowana polędwica wieprzowa, kurczak i tofu... - tak reklamuje się nowa mobilna knajpka Jakie Taco? Wykorzystują oni koncept burger-busów, z tym, że zamiast wszechobecnych burgerów proponują szybkie dania kuchni meksykańskiej.

Jakie Taco? postawiło na najbardziej popularne dania kuchni meksykańskiej, takie jak obecne w nazwie baru* tacos, a także quesadille, fajitas, burritos i nachos*. Nie zabraknie także meksykańskiego sosu guacamole.

Jakie Taco? to przede wszystkim zdrowe, dobre, lekkie jedzenie - mówią o sobie - To wariacje kulinarne na bazie kuchni meksykańskiej, ale też wielki fun z tworzenia takiego miejsca i karmienia ludzi pysznym jedzeniem. Pamiętamy też o tych, którzy są na diecie bezglutenowej i nie jedzą mięsa.

Gdzie można znaleźć taco-busa? Wszystkie informacje znajdziecie na ich stronie facebookowej . Czy komuś z Was udało się już ich upolować? Nam jeszcze nie, więc czekamy na Wasze opinie o tym miejscu!

d7lmuhu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7lmuhu
Więcej tematów