Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Cook Up Studio

Naucz się gotować pod okiem profesjonalisty!

Nowe miejsce: Cook Up Studio
d2kf685
d2kf685

CookUp to nowe studio kulinarne. Odbywają się tu warsztaty, pokazy i prezentacje kulinarne oraz prywatne śniadania, obiady i kolacje z gotowaniem na żywo. W przestronnym, blisko 200-metrowym, wnętrzu na uczestników warsztatów czeka 16 stanowisk do gotowania, komfortowa przestrzeń degustacyjna i wypoczynkowa. CookUp obiecuje też najwyższej jakości sprzęt do gotowania.

Studio powstało w lutym tego roku. Mają już za sobą kilka warsztatów, w których - oprócz gości - wzięli udział m.in. Alfredo Boscolo, Leonardo Masi, Maryla Musidłowska i Michał Godyń (szef kuchni Ambasady Szwecji w Warszawie).
Warsztaty mają formę cyklów tematycznych, a więc jest nauka robienia zup, makaronów, warsztaty wyłącznie dla pań, kuchnia włoska, szwedzka, chińska i tak dalej. Listę wydarzeń znajdziemy TUTAJ .

Ceny: udział to (plus/minus) 250 zł na jedną osobę. Chętnych nie brakuje, a że liczba miejsc jest ograniczona (w warsztatach może wziąć udział ok 20 osób) dobrze jest wysłać w miarę wcześniej zarezerwować sobie miejsce.

d2kf685

Cook Up Studio
ul. Racławicka 99, Fort Mokotów
Telefon: 22 212 89 76
STRONA internetowa.

d2kf685
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kf685
Więcej tematów