Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Warburger

Burger może być i zdrowy, i smaczny!

Nowe miejsca: Warburger
d4ab19w
d4ab19w

Warburger stanął niedawno na Mokotowie, na rogu Puławskiej i Dąbrowskiego. To mały pawilonik, jednak zaskakuje bogactwem smaków i wyborem potraw . Hamburgery kojarzą się głównie z jedzeniem kalorycznym, nie wskazanym dla tych, którzy dbają o figurę, tymczasem właściciele chcą udowodnić, że dobry burger może być i smaczny i zdrowy.

W pawilonie znajdziemy niesamowite połączenia smakowe: są tu chilliburgery, kacburgery (ciekawe skąd nazwa), pestoburgery, a także burgery z sarniną czy kozim serem. Są też oczywiście klasyczne kanapki, z serem lub wieprzowiną. Jest też warzywna wersja wege - z bobem lub buraczkami. **

Ceny nie są typowe dla pawilonów z burgerami. Za porządną kanapkę trzeba dać nawet 30 zł, ale klasyczny bbqurger kosztuje 19. Nie są to małe porcje. Można by zapytać: kto zje burgera za 30 zł, skoro za tę cenę można kupić kilka tańszych? Odpowiedź brzmi: każdy, kto ceni mięso najwyższej jakości i zdrowe warzywa. Różnicę czuć w samku. Poza tym - chętnych nie brakuje, przy pawilonie gromadzi się sporo warszawskich głodomorów, skuszonych zapachem. Je się na zewnątrz, są tu stoliki i (to rzadkość w takich pawilonach) można płacić kartą.

Warburger
Róg Puławskiej/ Dąbrowskiego
Godziny otwarcia:
12.00 - 20.00
W czwartki i soboty czynne do 22.00
STRONA internetowa Warburgera

d4ab19w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ab19w
Więcej tematów