Trwa ładowanie...

Mapping 3D i Letnie Kino

Już jutro na Polu Mokotowskim!

Mapping 3D i Letnie Kino
d4kn9s7
d4kn9s7

Co łączy (Muzeum) Chopina i (Centrum) Kopernika z Centrum Nowych Technologii ,,Ochota'' Uniwersytetu Warszawskiego? Oba te projekty i wiele innych w kraju uzyskało wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko. Efekty realizowanych inwestycji będzie można zobaczyć w wyjątkowym pokazie projekcji multimedialnych już jutro 31 lipca o godz. 21.00 na Polu Mokotowskim, przy pubie Lolek.

Podczas seansu będą wyświetlane trójwymiarowe animacje połączone z projekcją wielkoformatową typu mapping 3D. Po nim będzie można zobaczyć już w zwykłej technologii amerykański dramat "Arbitraż" z Susan Sarandon, Timem Rothem i Richardem Gere.

Organizatorzy chcą za pomocą takiego, spektakularnego festiwalu światła i dźwięku zapoznać się z „mocą efektów” unijnych inwestycji realizowanych w Polsce. Projekcja 3D będzie emitowana przed wyświetleniem filmu.

Warto też dodać, że dzięki programowi Infrastruktura i Środowisko tylko na Mazowszu beneficjenci otrzymali już 13,6 mld złotych na realizację 206 projektów infrastrukturalnych.

d4kn9s7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kn9s7
Więcej tematów