Trwa ładowanie...

Finałowy Ray-Ban® Jam Session

Artykuł sponsorowany

Finałowy Ray-Ban® Jam Session
d36lfye
d36lfye
Wielkie jam session planowane jest na 10 czerwca w klubie Znajomi Znajomych. Od marca scena klubu rozbrzmiewa najlepszą muzyką serwowaną przez amatorów i profesjonalistów.

Muzyczne spotkania

W każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca popularny warszawski klub Znajomi Znajomych gościł znakomitych muzyków z całej Polski. W trakcie wydarzenia zagrali Artur Bogusławski, Karol Domański, Łukasz Stachowiak, Marcin Gańko, Paweł Pszczoła Puszczało oraz wielu innych artystów związanych z projektami takimi jak Muchy, United States of Beta, Maanam, czy Muzykoterapia. W trakcie każdego jam na wokalu śpiewały osobowości polskiej sceny muzycznej, wśród nich Iza Kowalewska, Hades i Katarzyna Dereń.

Zgodnie z ideą jam session w trakcie każdej edycji do profesjonalistów dołączali muzycy z publiczności. W ten sposób Ray-Ban Jam Session zjednoczył muzycznie artystów, którzy na co dzień nie grają ze sobą. Trębacze, perkusiści, wokaliści, klawiszowcy z ogromną chęcią stawali w szranki, a najlepszy z nich wygrywał kultowe okulary Ray-Ban.

Konkurs dla muzyków

Cykliczne wydarzenie pozwoliło na wyłonienie wielu młodych talentów. 10 czerwca o godzinie 20:00 w Znajomi Znajomych odbędzie się finałowa edycja Ray-Ban Jam Session, w trakcie której po raz ostatni nagrodzone zostaną nadzieje polskiej muzyki. Organizatorzy zapewniają sprzęt perkusyjny, saksofon, klawisze i bas, jednocześnie zachęcając do zabrania ze sobą własnych, unikatowych instrumentów.

d36lfye

Dodatkowe niespodzianki Ray-Ban Remix

Ray-Ban Remix corner w klubie Znajomi Znajomych to natomiast jedyne miejsce na mapie Warszawy, gdzie można zakupić okulary ze zniżką -20%. Ray-Ban Remix to okulary w pełni personalizowane, za pomocą kilku kliknięć można wybrać wymarzony model, kolor oprawek, kolor soczewek oraz dodać osobisty grawerunek.

W trakcie Ray-Ban Jam Session będzie trwał konkurs dla publiczności, w którym do wygrania będą gadżety marki. Designerskie namioty, grille, kubki i naklejki czekają na tych, którzy wykażą się odwagą i ciekawie uwiecznią spotkanie w social media.

Przyjdź na jam session, spędź miły wieczór i wygraj okulary! Znajomi Znajomych i Ray-Ban Remix czekają na Ciebie!

Dowiedz się więcej o personalizowanych okularach Ray-Ban® na: http://www.ray-ban.com/poland/customize

d36lfye
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36lfye
Więcej tematów