Trwa ładowanie...

Dziewczyny do komputerów!

Ruszają bezpłatne warsztaty programowania dla kobiet i dziewczyn! (wideo)

Dziewczyny do komputerów!
d4070vm
d4070vm

W dniach 29-30 września w Centrum Prasowym Foksal (ul. Foksal 3/5) w Warszawie odbędzie się Rails Gilrs Warsaw – bezpłatne warsztaty programowania dla dziewczyn i kobiet. Zgłosić się mogą wszystkie chętne, które chcą poznać sztukę programowania w języku Ruby On Rails. Warsztaty potrwają dwa dni.

Na czym polega Rails Girls Warsaw?

Warsztaty prowadzone są w małych grupach przez doświadczonych ekspertów zajmujących się na co dzień programowaniem. Uczestniczki zostają przeprowadzone przez proces projektowania i tworzenia aplikacji. Dodatkowo, zaproszeni goście opowiedzą o swoich doświadczeniach z programowaniem, udzielą cennych wskazówek, a przede wszystkim zainspirują do dalszego działania.

d4070vm

Inicjatywa Rails Girls powstała w Finlandii i obecnie takie warsztaty organizowane są na całym świecie. W przeciągu roku (2011-2012) zorganizowano 15 warsztatów w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Rejestracja na warsztaty potrwa od 1 do 21 września. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić TUTAJ . Szczegółowy program oraz dodatkowe informacje dostępne są na STRONIE projektu. Zobaczcie, poniżej, jak wyglądały tegoroczne warsztaty w Berlinie.

d4070vm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4070vm
Więcej tematów