Trwa ładowanie...
dvuispi

Uratował kobietę i psa z tonącego samochodu

Dramatyczne wideo z akcji ratunkowej w amerykańskiej miejscowości Baton Rouge zamieścili w Internecie ratownicy z Luizjany. Film pokazuje mężczyznę, ratującego w ostatniej chwili kobietę i psa uwięzionych w tonącym samochodzie.

dvuispi

W samą porę ratownicy z łodzi patrolującej rozlewisko usłyszeli wołanie o pomoc kobiety znajdującej się tonącym samochodzie. Bez chwili zastanowienia mężczyźni ruszyli jej na pomoc. Początkowo próbowali wybić tylną szybę. To jednak nie dawało rezultatu a samochód w bardzo szybkim tempie zanurzał się pod wodę. Wtedy ratownicy rozerwali materiałowy dach kabrioletu a jeden z nich wskoczył do wody i w ostatnim momencie wyciągnął kobietę z całkowicie już zanurzonego, auta. Mężczyźnie udało się także ocalić psa kobiety.

W stanie Luizjana wprowadzony został stan wyjątkowy. Najgorsza sytuacja panuje w okolicy stolicy stanu Luizjana, Baton Rouge, gdzie tylko w sobotę spadło tam ponad 76 l/mkw. deszczu. Ponad 1000 osób zostało ewakuowanych z domów i samochodów. Do tej pory stwierdzono dwie ofiary śmiertelne.

dvuispi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvuispi
Więcej tematów