Trwa ładowanie...
ddzf3rg
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Szpieg w 36. Specjalnym Pułku?

Porucznik lotnictwa ze specpułku przekazywał Rosji tajne materiały - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szpieg w 36. Specjalnym Pułku?
(Wikipedia, Fot: Hiuppo)
ddzf3rg

Chodzi o pilota, który w latach 2001-10 służył w słynnym 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego i swą działalność miał prowadzić w tym okresie.

Służba Kontrwywiadu Wojskowego chciała zrobić sprawę o szpiegostwo, ale wojskowi śledczy uznali, że dowodów starczy tylko na zarzuty o przekazywanie materiałów niejawnych nieuprawnionym osobom.

Nie nagłaśnialiśmy informacji, by nie pogorszyć fatalnej atmosfery wokół pułku podejrzeniami, że jego oficer współpracował z Rosją. Od razu byłoby to kojarzone z katastrofą smoleńską, a nie ma z nią żadnego związku - mówi informator "GW".

ddzf3rg

Zobacz także: "Szpieg wpada przez przypadek"

ddzf3rg

Podziel się opinią

Share

ddzf3rg

ddzf3rg
Więcej tematów