Trwa ładowanie...
d3owzag
d3owzag
spy

Szpiedzy w Internecie

(inf. własna)
Share
d3owzag

W Internecie warto odwiedzić stronę SPYBOOKS - serwisu, który gromadzi książki, dokumenty i artykuły dotyczące wywiadu i kontrwywiadu różnych krajów.

Strona jest przygotowana w dwóch wersjach - polskiej i angielskiej. Publikacje zamieszczone w SPYBOOKS są natomiast dostępne w różnych językach.

d3owzag

Znajdziemy tutaj m.in. dokumentalne książki o operacjach wywiadowczych, służbach wywiadu i kontrwywiadu w postaci elektronicznej. Każda publikacja kosztuje 15 zł, bez względu na język i objętość.

Dostępne jest ok. 3 tys. artykułów prasowych dotyczących służb wywiadu i kontrwywiadu różnych krajów, a także teksty dokumentów, opracowań, raportów, analiz sporządzonych przez wywiady i kontrwywiady całego świata.

Dla osób, które interesują się służbami specjalnymi interesująca będzie także stale rozszerzana bibliografia książek, prac naukowych i artykułów poświęconych problemom wywiadu i kontrwywiadu.

Możemy też przeczytać recenzje książek poświęconych wywiadowi - jak np. pracy Schwana Heriberta "Żywot w służbie Stasi".

Prace międzynarodowego komitetu redakcyjnego SPYBOOKS koordynują Nigel WestWest (Wielka Brytania) i Rafał Brzeski (Polska). (mag)

Zobacz także:

Strona SPYBOOKS

d3owzag

Podziel się opinią

Share
d3owzag
d3owzag
Więcej tematów