Trwa ładowanie...
teatr
01-03-2010 23:55

Szczepkowska będzie prezesem?

Aktorka Joanna Szczepkowska powiedziała, że otrzymała nieoficjalną propozycję objęcia stanowiska prezesa Związku Artystów Scen Polskich (ZASP).

Szczepkowska będzie prezesem?Źródło: AKPA
d47ly4d
d47ly4d

Mówiąc o stanowisku prezesa ZASP, aktorka podkreśliła, że "to nie jest jeszcze oficjalna propozycja". - Wydelegowano osoby, które mnie spytały, czy gdyby wysunięto taką propozycję, ja bym się zgodziła. Powiedziałam, że muszę poważnie się nad tym zastanowić - tłumaczyła Szczepkowska.

Jak wyjaśniła, "wydelegowane" w sprawie ZASP osoby to "przedstawiciele sekcji reżyserów". - To też coś mówi o środowisku: że po tym wszystkim nie miałam sądu koleżeńskiego, tylko wręcz odwrotnie: poproszono mnie o jakieś przewodnictwo środowiskowe - zwróciła uwagę.

- Chyba nie mogę się zdecydować, bo ja po prostu się nie nadaję za biurko" - oceniła. Jednocześnie, mówiąc o ZASP, przyznała: - Myślę, że mimo wszystko wejdę w te struktury. Choćby dlatego, by to ciało, do którego można się odwołać, ta organizacja nabrała życia. W tej chwili aktorzy nie odwołują się do tej organizacji, ona jest trochę martwa. Więc być może będę musiała powiedzieć "b", skoro powiedziałam "a", i się w te struktury wdać - zastanawiała się aktorka.

d47ly4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47ly4d
Więcej tematów